Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » AquaView Moist kontaktlencseve...

AquaView Moist kontaktlencsevel milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 23:42
 1/1 Robotteve válasza:
Eddig nekem pozitív tapasztalataim vannak. Korábban iWear és PureVision (Bausch&Lomb) lencséket használtam, az AquaView az iWear-hez hasonló, lágyabb fajta, nekem kényelmesebb volt. A PureVision ezekhez képest merevebb, hosszabb idejű használat esetén az már irritálja a szemet. Ilyen szempontból az AquaView a legjobb a háromból, van hogy 14-15 órán át hordom és nem zavaró. Ami még mellette szól az az ára, netről rendelve főleg olcsó. Az egyetlen hátránya talán, hogy kicsit nehezebben kezelhető, mivel nagyon lágy, előfordul, hogy nem tudja az ember kiszedni első nekifutásra. Illetve többször csúszik félre, nem azt mondom hogy sokszor, és az is lehet, hogy ez csak az én szemem adottsága. Összességében ajánlani tudom, talán csak legelső kontaktlencsének nem, de második fél évre igen. (Elsőre amúgy is vegye meg az ember amit ajánl a szakember, és gyakoroljon azzal.)
2017. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!