Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tüntessem el a szemem...

Hogyan tüntessem el a szemem alatti karikákat?

Figyelt kérdés

Szóval van a szemeim alatt két táska amiket el akarok tüntetni, de mivel fiú vagyok ezért nem akarok se sminkelni se uborka meg egyéb pakolásokat rakni a szememre. Ennek ellenére nagyon utálom hogy ott vannak mert lejjebb veszik az önbizalmamat. Hogyan tüntessem el őket?

Vitaminok, több víz?



#szem #arikák
2016. jan. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pakolást miért nem akarsz rárakni? Otthon este gondolom senki sem nézi, de amúgysem egy olyan dolog, amit csak nők csinálnak, tehát nem hinném, hogy ha mégis otthon meglátja valaki cikizne érte. Ha nem kezeled avgyis nem raksz rá pakolást, nem krémezed..stb és nem is sminkeled, akkor igyál sokat és aludj többet, gépezz kevesebbet, mást nem tudsz tenni.
2016. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig van? Ha ilyen típus vagy, akkor semmivel sem tudod eltüntetni. Csak sminkkel. De azt megértem, hogy nem akarsz használni.

Ha csak akkor van, ha fáradt vagy, akkor figyelj oda, hogy kipihend magad, ne bámuld egész nap a képernyőt, stb.

Pakolással szerintem sincs gond, nem látja senki, otthon csinálod.

2016. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 kiskanalat tegyel a hutobe este, reggel amikor kelsz, nyomd a szemeidhez, szemed ala par masodpercre.
2016. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem születésem óta ilyen, örököltem.

Korrektor, alapozó, szemüveg-valamelyik garantáltan beválik!

2016. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!