Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mire utalhatnak ezek a "rosszu...

Mire utalhatnak ezek a "rosszullétek"?

Figyelt kérdés
Évente pár alkalommal előfordul nálam egyfajta ideiglenes látászavar, ilyenkor (mint amikor a napba belenéz az ember) elkezd villogni egy folt, ami egyre nagyobb lesz, ilyenkor szinte nem is igazán látok. Általában fél óra alatt elmúlik. Szerintetek mire utalhat? Iszonyú ijesztő... 21/L
2016. febr. 19. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejed nem fájdul meg utána? Nekem is szokott lenni, és utána erős migrénes fejfájás gyötör. Tényleg kegyetlen rossz.
2016. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet migrén, de szembetegség is, nézesd meg szemészeten, hogy nincs-e valami baj.
2016. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szemészeten már voltam, a szememmel semmi probléma nincs. A legutóbb a homlokom fájt egy picit előtte, majd utána is, viszont nem volt erős fejfájás. Soha nem voltam fejfájós vagy migrénes. 😕
2016. febr. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!