Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miert remeg a szemhejam...

Miert remeg a szemhejam amikor dolgozom?

Figyelt kérdés
23 eves lany vagyok kulfoldon elek es dolgozom is szakacskent. Nem az alom munkam ha lehetosegem lesz valtani akkor valtani fogok. Hozzatartozik ehhez a szakmahoz a napi 10-12 ora munka, neha nagyon kimerult vagyok es koran kelek keson erek haza ezert keson is fekszem le ennek kovetkezteben pedig nem alszom ki magam es remenykedem, hogy ez okozza a jobb szemhejam remegeset. 2 hete kezdodott kb, az also de tegnap ota a felso inkabb vagy mindketto.nem folyamatosan remeg, de nagyon idegesito es ijeszto. Mikor otthon vagyok egyaltalan nem szokott, tehat gondolom a munka miatt van. Velemenyek tapasztalatok jotanacsok? (Tudom tobbet kene aludnom de egyszeruen nem tudok hamarabb hazamenni)
2016. máj. 26. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja nem cigizek es alkoholt sem iszom.
2016. máj. 26. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de nekem is szokott rángatózni a szemhéjam, szem körüli izmaim. Nem tudtam mitől lehet, de aztán az egyik barátnőm még észre is vette, ahogy beszélgettünk és mondta hogy neki is szokott néha. Arra jutottunk hogy a fáradság teheti, nagy volt a hajrá nekünk abban az időszakban, szóval keveset is aludtunk. A neten egyébként azt írják, hogy vitamin hiánytól is lehet.
2016. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen en is faradtsagra tippelek vagy a melohelyi szorongast mert nem szeretek itt lenni. Holnap is koran kelek de nem munka miatt ha remegni fog ujra akkor a faradsag miatt szerintem ha nem akkor a munkaval lehet valami
2016. máj. 26. 16:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor kialszom magam nem tapasztalom ezt.de azer veszek vitaminokat.kodzi :)
2016. máj. 26. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor kialszom magam nem tapasztalom ezt.de azer veszek vitaminokat.koszi :)
2016. máj. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!