Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rövidlátó 3 éves kisfiam...

Rövidlátó 3 éves kisfiam enyhe autizmus tunetekkel -9 es szemüveget hordunk -17 est állapitottak meg igényli a liftek nézését hajnal 4,5 kor már ordítja hogy lift . Hány óra javasolt a monitor elött?

Figyelt kérdés

Most aki depis vagy csak rúgni akar az ne írjon nem hat meg csak aki tudja a választ és valóban fjd segíteni .

Igen megpróbáltam eltiltani megvonni 3 órás hiszti roham mint akit nyúznak .naponta másfél orát nézi termésuetesen ebben mesék is vannak .árthat e ??


2018. nov. 28. 08:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Sétálunk , Mesés konyveket olvasunk , sőt monitort naponta leszereltem de mivel a munkánk nagyobb gyerek tanulásához kell nem tudjuk megszüntetni teljesen . Ártani nem akarok a szem3nek magán orvos azt mondta hogy minden gyerek néz mesét
2018. nov. 28. 08:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerekvállalás kategóriában jobb helye lenne a kérdésnek, mert nyilvánvalóan nevelési problémák is vannak. Az erős szemüvegnek nincs sok köze hozzá. Mellesleg eléggé összevissza sikerült írni. Most -9, vagy -17? Meg milyen lift? Mi köze a liftnek a monitorhoz? WTF?
2018. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sok monitor bámulás árt a szemnek. Mesét inkább nézzen tévén akkor is messzebbről. Monitor előtt max 1 órát engedélyeznék. Én megértem, hogy autista, de nevelni kell őt is. Meg kell tanulnia a szabályokat, hogy mit lehet mit nem, és meddig lehet.
2018. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lift a monitorban ??
2018. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
-17-es szemüveg? Szegénykém...ugye csak elírtad?
2018. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!