Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felső szemhéjam bőre alatt mi...

Felső szemhéjam bőre alatt mi lehet a kis kemény dudor?

Figyelt kérdés
Jobb szemhéjamon fájással kezdődött, gondoltam valami pattanás szerű, hamar elmúlt, azután észrevettem, hogy egy dudor keletkezett rajta, már jó pár hetes. A helyzete úgy tapasztalom hogy fix, nem mozgatható. A balon is megfigyeltem, de ott kisebb lett, vagy már teljesen el is tűnt.

2019. márc. 18. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:

fájdalmas, vagy irritál, ha nem piszkálod?

ha nem, akkor lehet, hogy csak pattanás, nem kell vele foglalkozni

2019. márc. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet belső árpa, menj el szemészetre.
2019. márc. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdésből kimaradt egyértelműen, hogy fájt hasonlóan, akárcsak egy pattanás, de most már egyáltalán nem fáj tapintásra sem, csak zavar az ottléte.
2019. márc. 18. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Belső árpa nekem sem fájt, csak szúrt, kaptam rá szemcseppet, kenőcsöt, de nem múlt el, végül kiszedték.
2019. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szúrt? Bővebben ki tudod ezt fejteni?

Nekem nem okoz ilyen tünetet, bármi is legyen ez.

2019. márc. 19. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Bővebben? Szúró érzés volt amikor pislogtam, bántotta a szemem, kis pukli látszott kívül a szemhéjamon. Kikaparták és elmúlt.
2019. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!