Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A tonhalba található növényi...

A tonhalba található növényi szója olaj káros?

Figyelt kérdés
Vettem komzerves tonhalat van benne elég sok növényi szója olaj az káros? Ebbe is van ösztrogén ? Azt irják szója származékok csökkentik a tesztót most akkor ne egyem meg?

#Tonhal,hal,szója,tesztoszteron,ösztrogén,szójaolaj,
2020. júl. 26. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy valós kérdés? Mert akkor zöldborsót se egyél.
2020. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Öntsd le az olajat,ha nem akarod megenni ,én mindig azt csinálom .

Amúgy a szója az nem tesz jót ,bármit mondanak. De egy darab konzervnek nincs jelentősége,csak ha minden nap,rendszeresen fogyasztasz szójából készült élelmiszereket.

2020. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Legjobb tudomásom szerint nem árt, nem fogsz annyi konzervet megenni egyszerre. Másrészt növényi ösztrogénről van szó, a fitoösztrogén nem lesz rossz hatással a szervezetedre. Csak egy hoax volt, hogy káros, de sokan elhitték és elterjedt. Japánban, Koreában sok szója tartalmú dolgok fogyasztanak, mégsincs semmi bajuk tőle.
2020. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hàt 4 db ot vettem megettem az olajat is eddig . Napi 1 et eszek még van kettő. Csak olvastam rajta növényi szója olaj és megijedtem.
2020. júl. 26. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
4dbtól ha bajod lenne már betiltották volna a terméket. Majd maskor vegyél napraforgóolajosat
2020. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan edd, tévhit hogy árt.
2020. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!