Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok tippeket adni hízáshoz?

Tudnátok tippeket adni hízáshoz?

Figyelt kérdés

Koplalással rövid idő alatt viszonylag sokat fogytam, viszont az időközben felerősödö testképzvarnak köszönhetően nem igazán érzékeltem. (valójában most sem, mások visszajelzésének próbálok hinni pedig magamat Koránt sem látom vékonynak. Nem is vagyok az) Most az a célom hogy minimum 3 kg-ot vissza tudjak szedni.

Azért nem (/sem)merek sokat enni, mert attól tartok hogy aránytalanul csak a hasamra rakodik.. így is minden nap végére kismamának nézek ki!


Tudnátok bármiféle tippet/tanácsot adni?



2020. szept. 8. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan kellene emelned a bevitt kalóriát. Elég, ha meghatározod a súlytartó energia mennyiséget, és arra hetente 300-500 kalóriával eljutni, attól függően, hogy mennyire régen éhezteted magad. Ha csak 1-2 hónapja, akkor lehet gyorsabban, ha hosszabb ideje, akkor lassan. Ettől nem fog elszabadulni a súlyod, de valamennyi vissza fog menni. Viszont szigorúan nem állhatsz mérlegre csak hetente 1x.

Ami fontos lenne, az még egy pszichológus, mert ezt nem biztos, hogy egyedül tudod kezelni, és az egész életedet végig kíséri, ha nem jutsz túl rajta. Mennyi a magasságod, súlyod, nemed, korod?

2020. szept. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, egy honapja töltöttem be a 16-ot. 174 centiméter a magasságom a súlyom pedig 49 kilogramm korul mozog.

Bárcsak a szervezetem megfelelően tudna működni sulytartas és kiegyensúlyozott táplálkozás mellett!!

2020. szept. 9. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én látatlanban is azt mondom, hogy nagyon vékony vagy, 60 kg-al is bomba alakod lenne, ha nem tetszel magadnak, akkor inkább sportolni kellene. 1650kcal, amire el kellene jutnod. A te korodban már nem cél a kislányos alak, ahhoz, hogy rendszeresen menstruálj is kell a testednek minimális testzsír, hogy a hormon rendszered megfelelően működjön.
2020. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj mérnek magamat, hiszen apukám szúrópróba szeruen időről-időre ráállít
2020. szept. 9. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukád aggódik érted, nem csoda. Azért mondtam, hogy ne méregesd magad, hogy ne agyalj azon naponta 3x a mérlegre állva, hogy nem híztál -e sokat, nem fogsz. Az 1600-1700 a súlytartásra elég, ettől nem fog meglódulni a súlyod, viszont elég tápanyagot kap a szervezeted a fenntartásához.
2020. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fagyi
2020. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!