Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki akarok próbálni magamon...

Ki akarok próbálni magamon egy érdekes kísérletet. Vajon hány napig bírom evés nélkül? Tanácsok, hogy sokáig bírjam? Minimum egy hétig szeretném, de jó lenne megdönteni Jézus rekordját :D.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szeptemberben megyek egyetemre. Nyáron semmi dolgom, nem kell dolgoznom, nem lenne baj, ha teljesen legyengülök egy időre. Vitamincsomagot rendeltem, hogy legalább vitaminhiányom ne legyen. Tudom, idiótaság éhezni, de ez inkább kíváncsiság. 86 kg-os fiú vagyok, 170 cm magas. Bőven van miből fogyni. Tudom, aki látja le akar majd beszélni. Konkrétan tudatosan azt szeretném, hogy az izomzatot és a zsírt is lebontsa a testem, szinte teljes egészében. Egészségtelen, de nagyon akarom. Tanács valami? Sót, egyebet kéne pótolni?

2021. máj. 27. 21:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jó, Jézus negyven napi koplalása már sok. De egy komoly tisztítókúrának állok elébe.
2021. máj. 27. 21:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1 valamit mondok.


Kérlek ne.

2021. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem beszélj elmeorvossal.
2021. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem érdekes tapasztalat lesz.
2021. máj. 27. 21:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy hány nap alatt kerülsz kórházba?
2021. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez ennyire durva lenne? Gandhitól kezdve Navalnijig sokan éhségsztrájkoltak például. Szarrá ment az egészségük, de nem haltak bele.
2021. máj. 27. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Márpedig belehalhatsz. Max. 2-3 hétig bírja a szervezeted, utána ha szerencséd van csak kórházba kerülsz.
2021. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
18 évesen anyád ezt hagyni fogja?
2021. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ki akarod próbálni mit bír a szervezeted akkor vitaminokat se vigyél be.... garantálom, hogy 1 hétig sem fogod bírni :)


Az első pár nap lesz a durva, hogy megszokd a gyomrod okozta "érzést".

Először a zsírt bontja le a szervezet, aztán jöhet az izom de addigra már nagyon rosszul leszel.

2021. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem fogod bírni, erre komplett rákészülés van és szigorú böjti szabályok,része pl a totális elhatárolódás a mindennapi élettől,egésznapos mditációk stb.

És nem az volt hogy ettek rendeen aztán hirtelen semmit.


Ha böjtöt akarsz, nézz utána rendesen hogy kell,és építsd fel. Van időd. Talán ha már egyetemre méssz, van annyi eszed,hogy meg tudd csinálni.

2021. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!