Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy három hét...

Lehetséges hogy három hét alatt koplalással -10kg ot adjon le az illető?

Figyelt kérdés
Édesanyám ismerőse azt mondta, hogy ő 3 hétig koplalt és úgy szalad t le neki -10kg.. tényleg látszik rajta. De koplalással tényleg ennyit lehet fogyni? Mert szerintem veszélyes és kórházba is lehet kerülni tőle. Vagy ezt még bírja az emberi szervezet?
2021. aug. 7. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Én már 5 hónapja egészséges diétát folytatok és eléggé lassan megy le.. gondoltam megpróbálom én is. Vannak itt emberek akik szintén koplalással fogytak?
2021. aug. 7. 20:50
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Hamar munka ritkán jó.

Jojjó effektust ismered? Ha nem, akkor megismered majd koplalás után.

Egyébként nincs semmi értelme kockára tenni a saját egészségedet a koplalás miatt.

2021. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem. Több jön fel amennyi lement mihelyt elkezd enni a normálisan az illető. Ezért sem próbáltam de ha utána fokozatosan állnék vissza lehet nem lenne gond de az egészségem miatt szerintem nem próbálom ki
2021. aug. 7. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehetséges.

Nekem egy hét alatt közel 5kg lement (pedig nem voltam túlsúlyos). Betegség miatt nem tudtam enni.

Bár gondolom jelentős része víz volt + izom. Csak mert úgy néztem ki mint egy zombi.

2021. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koplalni nem kell, felesleges. Én anno a cukorfogyasztásomat lecsökkentettem kb. a tizedére, ezzel 1 hónap alatt lement 6 kg., bár azért hozzá kell tenni, hogy ez nem konstans érték, mert első körben lehet ennyit fogyni, de a következő hónapokban stagnálni fog a súly. Tehát ne úgy értelmezd, hogy 1 hónap alatt sikerült valakinek ennyit fogynia, akkor 2 hónap alatt lead 20-at.
2021. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!