Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már sok mindent tudunk az...

Már sok mindent tudunk az egészségtelen élelmiszerekről. Szerintetek miért van mégis annyi ember akik az egészségtelen élelmiszereket vásárolják?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem többségünk ilyen, hogy azt se tudja. kénytelenek vagyunk elhinni, amit hallunk. az már más, hogy ki az aki ki tudja szűrni belőle a jó információkat és ki az aki nem.
2010. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
amugy véleményem szerint az elhízás iknább tudható a rendszertelen étkezésnek és a gyorsbüfének mint egy egyszerű, otthon elkészített, de tescoban vásárolt kajának.
2010. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gyakor ***** válasza:
100%

15:25


Nem tudom miről beszélsz, egy szóval nem mondtam, hogy szar ízűt kell enni. Csak előtérbe kéne helyezni, hogy mi az egészséges (és itt nem az állbio szarságokra gondolok amiknek a fele kamu) és azokból csinálni a finomat. De ha neked finom akkor egyed a pizzát meg szürcsölgessed a kólát. Nem akarom én megváltani a világot. Lehet hogy nem fenyeget elhízás( bár ennek nem tudom mi köze van ahhoz, hogy 56 kg vagy) de még egy jó pár dolog igen. Nem mondom, hogy ha egészségesen kajálnánk akkor húú de 100 évig élne mindenki, meg qrvaegészségesek lennénk. De azért jelentősen visszaszorulna pár egészségtelen táplálkozásból kialakuló betegség stb stb.

2010. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Az egészséges élelmiszereket meg kell fizetni. Nézz körül, mennyi a munkanélküli...

Akinek meg lenne pénze pl. napi szinten gyümölcsöt-zöldséget-húst enni, de inkább jól átitatva a zsírtól készíti el, vagy literszám kólázik, az meg egyszerűen azt szereti és magasról lesz*rja, hogy egészségtelen.

2010. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14%
Nincsenek egészségtelen ételek, csak egészségtelen mennyiségek.
2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves 15/27 ,es válaszoló ,légyszives ne keverd össze a mesterséges ízfokozókkal ,a kellemes citrom héját ,narancshéját ,gyömbért ,rozmaringot ,majorannat,köményt,babélevelet ,sorolhatnám ,mert tudd ez mind egészséges fűszernövény ,és egyben sokszor gyógyszer is a szervezetünknek ,de amit ízfokozónak mondanak azt nem tudjuk mi az ,ugye nem baj,hogy leírtam ,üdv Zsóka
2010. szept. 9. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!