Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért az egészségtelen kajákat...

Miért az egészségtelen kajákat szeretem? Elkezdek valami egészségeset enni azt megunom egykét harapás után, az egészségtelenebbeket miért nem unom meg? Régen fordítva voltam amúgy a dologgal, az egészséges ment jobban le. Mi változhatott?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17 éves és egész nap a csokit kívánom meg a hamburgert és ha eszek ilyeneket akkor azt jóízűen nagy étvággyal fel is falom rögtön. De pl, egy tál borsó vagy babfőzeléket eszek 2-3 kanállal és megunom hogy azt egyem. Ez miért lehet szerintetek? 15 éves koromban kezdtem el az egészségtelen ételeket nagyon kívánni. Azelőtt mindig sok salátát ettem édességet egyátalán nem, most meg szinte egész nap valami egészségtelent kívánok, a salátától hányingerenm van.

#étkezés #szenny kaja #egészséges kaja
2021. nov. 27. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el. Tedd rendbe az agyadat.
2021. nov. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés. Vigasz- illetve bánatevés.


Milyen nehézségeiden nem tudsz úrrá lenni a hétköznapokban?

2021. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogadnak el, mindig rosszat akarnak nekem a suliba, senki nem szeret nagyon.
2021. nov. 27. 07:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű gondokon általában az iskolapszichológus vagy az osztályfőnök szokott segíteni.


Vannak önfejlesztő szakirodalmak, amelyek viselkedésterápiákat írnak le. Azok is segíthetnek rávilágítani egy-egy helyzet lehetséges megoldásaira.


Én ezen a rendkívül vallásellenes oldalon mégis azt tanácsolnám neked, hogy keress fel egyházi közösségeket.


A római katolikusban vannak a kevésbé jó és negatívabb tapasztalataim, de nem mindenki esetében. Egyénfüggő, kivel hogyan jössz ki.


Az evangélikus és a református közösség szeretet teljesebb, be- és elfogadóbb. Én ott sokkal jobban éreztem magam.


Vegyes tapasztalataim vannak. Előfordulhat, hogy olyan hívő életet élő személlyel találkozol, aki segít egy Felsőbbrendű Erő felé fordulni és rátalálni elveszettnek hitt önmagadra.


Ui: lehet szervi oka is (hormoningadozás) a túlzottabb étvágyadnak. Endokrinológus szakember foglalkozik ezzel az orvostudományban.


2-es válaszoló voltam. (Ugyanezeket megtapasztaltam, mint te most - csak én az általános iskolában.) Középiskola tűrhetőbb volt valamelyest.

2021. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A te korodban sokan éreznek hasonlóan sajnos. De fel a fejjel, lesz jobb időszakod, középsuli után valahogy sokkal normálisabbak már az emberek, legalábbis meg lehet találni azokat akikkel jól érzed magad! Meg hát az ember rájön hogy nem is olyan fontos mindenkinek megfelelni.


Esetleg valami sport van, amit szeretsz? Az sodort is lekötné, kedvesen is javítana, és talán még összébb is hozna másokkal.

2021. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Az idődet is lekötné, kedveden is javítana
2021. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretek sportolni, járok is edzésre.
2021. nov. 29. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!