Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy fiút mennyire zavarja a...

Egy fiút mennyire zavarja a narancsbőr?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha válogathat a lányok közt, mert csinos, magabiztos és jómódú, akkor talán zavarja. Ha viszont ómegahím, akkor örül annak, amit kap.
2022. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Miért pontoztátok le az 1-est? Teljesen igazat írt!!!
2022. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan is, hogy egy nő olyan karizmatikus, annyira elragadó a személyisége, hogy hanyatt esik tőle minden fiú, narancsbőrével együtt. Csak hát ilyen személyiségre sok év szert tenni, itt meg kamaszokról van szó.
2022. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Normális emberekkel kell összejönni, akkor nem lesz gond. Mindenkinek vannak bőrhibái, a fiúknak is, hogy ilyesmi valakit zavarjon nagyon felszínesnek kell lenni.
2022. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
A narancsbőr szerintem pont az a téma amin a nők feleslegesen pörögnek, pedig engem konkrétan egyáltalán nem érdekel.
2022. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy látom, hogy egyáltalán nem zavarja a pasikat. Van egy magas, vékony, nagymellű barátnőm, aki tiszta narancsbőr, mert nem sportol. Mégis mindig van pasija és elég jók. Egy másik barátnőmnek genetikailag nagy kerek segge van, a kutyát nem érdekli, hogy narancsbőrös, így is csomó pasi odavan érte. Szóval alapvetőn ha jó alakod van, akkor egyáltalán nem zavarja őket. Ha nem vagy formás, akkor sem a narancsbőr fogja zavarni őket, hanem a formátlanságod.
2022. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kövérnőtimádó válasza:
43%
Engem nemhogy nem zavar, hanem imádom!
2022. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!