Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a barátnőm a boltban, zöldségesnél vásárolt paprikát, paradicsomot.. ..mosatlanul aprítja fel a (salátának) a reggelinkhez?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem volt bajom a mosatlan bolti paradicsomtól, paprikától. Ha aggódsz, akkor előbb kószoltasd meg vele és ha látod, hogy nem esik azonnal össze holtan, akkor egyél belőle te is.
2022. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg ember fogdossa össze ki tudja milyen kézzel a szedéstől kezdve a vásárlókig. Megkérném, hogy mossa meg, mi abban olyan nehéz?
2022. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Téged mi akadályoz meg abban, hogy megmosd és felszeleteld? A reggelitekhez...
2022. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem problémáznék olyasmin, amit én is el tudok végezni.


Én sem mosom meg, de hogyha a barátom ezen nyávogna, hogy dee mooosd meg, akkor megmutatnám neki a csapot.


Vagy neked nincs kezed, hogy moss és szeletelj a reggelidhez???

2022. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Megmosnam, még maradhatott rajta akár milyen permetszer, gyomirtó kitudja mivel került kapcsolatba mennyi enyves kezű fogdosta össze stb. Húst is átmosom. Amugy zsidó hagyomány a piacon vasarolt zöldseget, gyümölcsöt stb megmosni, igy tisztitjak meg.
2022. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Én meg szoktam mosni, de én úgy, hogy mosogatószeres szivaccsal áttörlöm, majd leöblítem. Nem látom értelmét a csak vízzel való mosásnak, hiszen kezet mosni is szappannal szoktunk, a csak víz nem távolítja el a kórokozókat.
2022. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kelj fel előbb, vedd ki a hűtőből, mosd meg...

Ha megkérted már és nem mossa meg, a probléma ilyen megoldását látom például.

Sok munkának az 50%-át jobb lenne ha a férfi is átvállalná - írom ezt férfiként.

2022. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Most miért kell így nekiesni a kérdezőnek? Lehet, hogy a barátnő felajánlotta, hogy majd ő elkészíti, csak épp nem számított rá a kérdező, hogy mosatlanul kezdi el szeletelni.

Az is lehet, hogy megbeszélték, hogy a kérdező csinálja a rántottát, a nő meg a salátát.

Ezer oka lehet annak, amiért nem ő csinálta ezt meg.

Az is lehet, hogy mindketten érezték, hogy illendő a nőnek készítenie a reggelit, ha tegyük fel tegnap a kérdező elvitte valami fizetős programra vagy csak kajálni, ahol a nő nem fizetett. Ekkor azért elvárás, hogy legalább reggelit készítsen a nő.

2022. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8, igen, lehet. De akkor nem az a megoldás, hogy megkérem, hogy mossa meg? Az a megoldás, hogy fölmegyek a gyakorira, hogy ott szapulják a csajomat?
2022. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom, válaszukban többen is nő-férfi ügyet csináltak ebből a kérdésből is.

1. Ezután meg fogja mosni, mert szóvá tettem

2. Nem kellünk ahhoz ketten (a ő lakásában)..hogy egy gyors hidegreggelit az asztalra tegyen...(láb alatt is lennék neki)

3.Nem lakunk együtt, de ha olyankor főz, amikor ott vagyok, mindig segítek neki, amit csak lehet.

4. Megemlítette, hogy a salátát sem szokta megmosni....emlékszem rá, hogy szokott is ropogni a homok a fogam alatt.

5. Én sem tartom kielégítőnek a csak hidegvízzel való mosást, ezért én melegvízzel szoktam....de tudom, az sem old meg mindent...de talán 'javítja az esélyeket'

2022. okt. 9. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!