Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szokott nálatok együtt reggeli...

Szokott nálatok együtt reggelizni a család? Akár hétvégén?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Hétvégén együtt reggelizünk ebédelünk vacsizunk. Hétköznap csak a vacsi a közös.
2022. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2022. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem reggelizünk együtt. Minden nap együtt vacsorázunk, hétvégén együtt is ebédelünk. Mindenki máskor kel, így mindenki akkor reggelizik, amikor éhes. Hétvégén általában férjem kel a legelőbb, aztán a kisebbik lányunk. Majd én és végül a kiskamasz nagyobbik lányunk. Reggelizni a lányok a suliban szoktak, mi a munkahelyünkön.
2022. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Hétköznap ebédet leszámítva nincs közös étkezésünk (bár az sem mindig, csak amikor mind itthon vagyunk és kelni KELL) az eltérő bioritmusunk miatt.


Én ébredés után kávézok, és eszek, mert éhes vagyok, de nem keltem fel az alvókat, hogy hé, tessék most reggelizni.


A hétvégi ebéd sem fix, pont ezért. Én korán kelek, ők sokkal később (főleg, amikor pl buli volt éjszaka, vagy mi mentünk el a barátainkkal sörözni), csúszik a nap, de semmi baj.


Anno kötelező volt a közös összes! evés. Ez azt jelentette, hogyha nem voltál éhes, akkor is enned kellett, de pl hogyha esti műszakból hazaérve 10-kor enni akartam, már nem lehetett, mert hétkor volt vacsora.

Igen, ez olyan szinten működött. Szóval én amint elköltöztem, megfogadtam, hogy sohasem leszek ilyen kajagörcsös.


Mindenki eszik, amikor szeretne. Annyi a kikötés, hogy az étkezőben eszünk (kivéve online oktatás alatt, olyankor tálcán lehetett enni, mert összevissza voltak órák az egyetemen).

2022. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne mindenkinek egyidőben kelnie? Főleg hétvégén.
2022. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, mert "ez a szokás". Semmi értelme, főleg, amikor "beszélgetés" címén példálóznak vele, aztán "asztalnál nem beszélünk". Akkor meg?


A lehető legértelmetlenebb hülyeség így ebben a formában.

2022. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!