Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen kiegészítőt ajánlanátok...

Milyen kiegészítőt ajánlanátok fehérjéhez?

Figyelt kérdés
Én bcaa+glutamint néztem csak. Ez űgy tudom javítja a libidót is (erre is jó lenne nekem), illetve l-arginint néztem, de így ez már lehet sok lenne. Ezek közül melyik lehetne a legjobb hatású?

2022. dec. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak egy troll kérdés, mert ha valaki 2022 év végén még mindig ott tart, hogy bcaa meg glutamin, akkor vannak gondok.
2022. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akár az egészet megihatod beveheted, max egy jó kis hasmenés lesz a vége akár napokig... Nem igazán van hatása az izomnövekedésre.


Nem tudom mi ez a glutamin őrület mostanában...

2022. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akvariumpucolo válasza:
Baklava és mákosguba menjen mellé dupla adagban attól jön a színhús
2022. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Edzőterembe is mindneki glutamint szlopál edzés alatt mindig. Hogy "ez jó a izmoknak, vegyél, idd". Nyilván nem ettől leszel nagy, l-arginin, vagy a glutamin meg vágyfokozó hatású?
2022. dec. 20. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:

"arginin, vagy a glutamin meg vágyfokozó hatású?"

Nem, semmilyen hatású.

2022. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért csak van hatása...
2022. dec. 20. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Nem, nem érted hogy nincs?!

Az a hatása, hogy te megveszed jó drágán, a gyártónak pedig hízik a zsebe.

2022. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed előtt nem hallottam ezek vágyfokozó hatásáról de jobban teszed ha megkíméled tőlük a tárcádat. De még izmos se leszel tőle.
2022. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!