Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Híznom kell, mert nagyon...

Híznom kell, mert nagyon sovány vagyok. A következőkben leírom az átlagos hétköznapi étrendem. Szerintetek ez megfelelő? És mit kell rajta változtatni?

Figyelt kérdés
-otthon nem reggelizem, csak a suliban. Amíg ott vagyok megeszem 4 szendvicset (1 szendvics 1 fél kifli) -aztán otthon ebédelek kb.3-kor vagy 4-kor (leves és második is van) -ebéd után néha eszem egy banánt -vacsorára leggyakrabban tükörtojást, rántottát, virslit vagy néha szalonnát vagy esetleg az ebédből megmaradt kaját eszem. Szóval ez egy átlagos hétköznap, erre kérek véleményeket, javaslatokat hízókúrás étrendre.
2010. okt. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

reggel legalább egy kakaó,cukorral

édességet nem eszel? bár engem az se hizlal

tornázz,jobban éhes leszel,több belédfér

estére egyél tartalmasabb kajákat,tésztát,sajtos,tejfölös,laktató kajákat

viz helyett tea

szendvicsbe kerüljön zöldség is,meg több szelet felvágott

2010. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell egészségtelen kajákat magadba tömni, a lényeg, hogy gyakran egyél , ne csak a főétkezésekkor - reggel suli előtt legalább egy tea, kakaó, tejeskávé, vagy müzli ( ha a "rendes" kaját még nem kívánod) , aztán suliba vigyél banánt-almát-kekszeket, amiket szünetbe meg tudsz enni, tízóraira egyél szendvicset, igyál mellé tejet, vagy gyümölcslevet , aztán jöhet az ebéd, ahogy szoktad, délután uzsonnázz , vacsira is próbálj meg rendesen enni, salátát húsokkal, de a virsli, tojás is jó... a lényeg, hogy ne csak akkor egyél mikor már megéheztél, hanem folyamatos legyen az energiabevitel, és persze folyadékot se felejts el inni! - próbáld ki ezt 1 hónapig, garantált a gyarapodás :)
2010. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jól kajálsz, még egy kis gyümölccsel (a banánon kívül) turbózd fel. Édességgel tömni magad tök fölösleges, többet árt, mint használ.

Nem írtad meg, hány kg, milyen magas, hány éves vagy, de ez a kaja megfelel a tinitől a felnőttig mindenkinek. Érdemes lenne kivizsgáltatni magad, ha nem áll helyre a súlyod (cukor, pajzsmirigy), de szerintem minden oké lesz, csak türelem.

2010. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A delelott folyaman fogyaszthatnal gyumolcsot a 4 szendvics helyett, illetve gyumolcs + szendvics.

A gyumolcsot mindig az etkezes elott kell fogyasztani, vagy az etkezes utan kb. 2 oraval utanna.


Mozogj rendszeresen!

2010. okt. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!