Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek az "ételek...

Mi a véleményetek az "ételek helyes társításáról"?

Figyelt kérdés
Miszerint,húst csak zöldségekkel kellene enni,mivel más emésztőenzim kell hozzá és így semlegesítik egymást aminek csak negatív következményei lennének... Gyümölcsöt csak magába...Kemányítő tartalmút is csak hüvelyessel,zöldséggel..Ahhoz képest húst eszünk valamilyen körettel azaz keményítőtartalmúval,akkor teljesen helytelenül étkezünk??
2023. ápr. 15. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökéletesen marhaság! Gondolod, a természetben bármilyen élölény is ilyen rendszer szerint táplálkozna????

Azt ettek, ami éppen volt és megemésztették az összeset.

2023. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl van ez tolva, ha nem ipari szart eszel, hanem rendes kaját, akkor nem lesz tőle bajod.

Ha meg ipari szart eszel, tökmindegy, hogy zöldséggel eszed-e az olajban sült "csirke" nuggetst.

2023. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A dietetikában többek között ez a fogalom sem létezik, sz.al bromság.
2023. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát anyám vagy jó 20-25 évvel ezelőtt így kezdett főzni. Húshoz csak párolt zöldség, egészen minimális rizs. Nagyon finom tud lenni egy csirke- vagy halétel brokkolival, céklával, sárgarépával, sütőtökkel, stb.


Mi gyümölcsöt sem szoktunk enni más ételekkel együtt. (És este sem.)


stb.


Szerintem akár baromság, akár nem, baja nem lesz tőle senkinek. :) És nekem már elképzelhetetlen, hogy húst krumplival egyek (max. ha nagyon éhes vagyok).

2023. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es szóval így táplálkozol 20-25 éve. És milyen az egészséged,energiaszinted,súlyod...stb? Ugyanis pár napja kipróbáltam és energikusabb vagyok.
2023. ápr. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!