Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vitamin tabletta vagy vitamin...

Vitamin tabletta vagy vitamin por a jobb a mindennapokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Étrend-kiegészítők szedésére szánom el magam, vagyis vitaminokat szeretnék szedni.

Mit ajánlanátok inkább?

Vannak már vízben oldódó por alapú vitaminok. Mennyire egészségesebb ez, mint a tablettás változat?

A tablettás vitaminoktól azért tartok távolságot, mert nem tudom, hogy a tablettából mi oldódik ki és vagy le a szervezetbe? Valós ez a félelmem? :D


Köszönöm a válaszokat!



2023. jún. 20. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

"Valós ez a félelmem?"

Én még nem láttam európai piacon olyan vitamintkészítmény tablettás formátumban, ahol valami egészségügyileg egyértelműen kifogásolható anyag lett volna a tablettában.

2023. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tabletta egyszerűbb, praktikusabb. Jó áron, nagy kiszerelést vegyél, amiben inkább nagyobb dózisok vannak. Mindegy melyik márka, a minőség ugyanaz mindnél, sokat kipróbáltam már. A por sem jobb, azzal az a gond, hogy csomókba áll össze. Most próbáltam ki pl a magnézium port, hátha jobb mint a tabletta. Semmi különbség hatásban, viszont macerás, mert ahogy mondtam csomóba összeáll és már alig várom hogy elfogyjon, mert hát kidobni azért nem fogom.
2023. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!