Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a 18 éves...

Mit gondoltok a 18 éves fiúról aki kómába került az energiaitalok fogyasztása miatt?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje vagy hany eve ihatta az italokat hogy ez lett a vege?

Szerintetek magához fog térni?

Lesznek maradandó karosodasai amennyiben magához tér?



2023. aug. 16. 00:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Kollégám is napi szinten itta, rengeteget, utána okosórán mérte hogy egyre magasabb a pulzusa és csodálkozott. Ehhez még 18 évesnek se kellett lennie, hanem sokkal többnek. A felelőtlenség és idiotizmus nincs korhoz kötve.
2023. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

"Rengeteget dohányzott és napi több doboz energiaitalt is megivott, miközben más folyadékot nem fogyasztott az a 18 éves farkaslyuki fiatal, aki a hét elején esett össze és került kómába"

mindre rá van írva hogy egynél többet nem szabad inni, a saját felelőtlensége

2023. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egy orvos mondta, a koffein is méregnek számít, ha túladagolják.

Akár kávét innék, akár energiaitalt, ebből megértettem.

2023. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen nem megfelelő számú vagy méretű agy.
2023. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%
Dr. Zacher Gábor szerint: " mindenféle tudás nélkül az energiaitalokat okolni csak pánikkeltés." - [link] - Úgy hogy ne keltsetek pánikot. Igaz ez még 2023 július végén volt. Most meg szeptember van. Vagy is az eset óta eltelt 2 hónap. Egyébként én is napi 2 doboz 2 X 250 ml energia italt elfogyasztok. És semmi bajom nincs! Úgy hogy biztos vagyok benne hogy ott más valami is volt. Nem csak és kizárólag az energia ital.
2023. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15


És te is CSAK energiaitalt iszol? Naugye.

2023. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az hogy most nincs bajod, nem jelenti azt hogy később nem lesz. 🤷🏽 Én se azé cigizek me most bajom van tőle
2023. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kár, hogy arról nem szól a fàma , mi lett a végkimenetel … Magához tért , lett maradandó károsodása ? Egy intő példa mindenestre ….
2023. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Napi 2 doboz 2 X 250 ml azaz 500 ml energia italt fogyasztok immár 2 hónapja rendszeresen. És nem estem kómába! Biztos hogy más valami egészségügyi oka is volt, hogy kómába eset! És csak az energia ital rá segitett.
2023. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!