Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok folyton éhes?

Miért vagyok folyton éhes?

Figyelt kérdés
Hali tehát folyton éhes vagyok és nem tudom mitől. Hétköznap elég szar az étkezésem mert napi 8 órám van, melegített és több napos kaját nem szeretem nem esik jól ezért nem viszek. Általában müzli szelet vagy puffasztott rizset eszek a suliban. Hazaérek rögtön főtt kaja. Utána este még benyomok pár melegszendvicset általában, de van h lecsúszik még1 főtt kaja. Hétvégén későn kelek ezért általában 12kor már rögtön ebéddel indítok és délután is főtt kaját eszek. Ma például reggel benyomtam 2 melegszenyát, 1 tábla Tuc Milka csokit, 2 mcchickent meg sült krumplit, ebédre rizset meg húst, most meg megint éhes vagyok. Nem voltam hízós típus régen, most kicsit könnyebben feljön a felesleg, de csak a hasamra megy kb. 16 éves vagyok és lány. 174cm és 61,5kg.
2023. okt. 7. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A bevitt kajákat gyorsan dolgozza fel a szervezeted .
2023. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én is ilyen vagyok ,nagyon hamar meg éhezek! 20 percenként kívánom a kaját, nagyon durva és rossz érzés! Evés lehet hogy egy kemény drog!!!
2023. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem éhes vagy, megszoktad, hogy ilyen sokat eszel, ráadásul ezek része értelmetlen, gyorsan felszívódó cucc, amitől félórán belül kajás leszel...


Meg müzliszelet, pufirizs??? Az sem értelmes cucc.

2023. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!