Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet enni hasnyálmirigy...

Mit lehet enni hasnyálmirigy gyulladással?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyukám szombaton este került kórházba hasnyálmirigy gyulladással.

Másnap mentünk vittem neki húslevest, főtt és natúr sült csirkemellet, főtt krumplit, főtt rizst, sonkát, Fehékenyeret amiről azt olvastam, hogy masnaponak kell lennie. Innivalónak szénsavmentes vizet.Azt olvastam h gyümölcsöt, tejterméket nem szabad.

Aztán kiderült,h felesleges volt, mert egyáltalán nem ehetett semmit.

Holnap már negyedik napja lesz bent, Jól van,csak már éhes és bent hiába kérdezte nem mondtak semmit mit ehet majd. Mi az,amit vihetek neki? Adjatok ötleteket?


dec. 26. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A felsoroltak jónak tűnnek, könnyűek (a leves legyen lezsírozva).
dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kap tápszert bent?
dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi semmit nem vihettünk. Csak azt ehette amit ott kapott. Sajnos elég kemény diétára fogták.
dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivatalos irànylev szerint, ha már képes rá, akkor minél előbb el kellene kezdenie szájon át táplálkozni. Nem adnak neki a kórhàzban?
dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
9%
Nekem perforált vakbelgyulladas után alakult ki, amit én kívántam az a csirke mell volt paradicsommal, még a behutott almakompót, mikor azért felkeltem êjszaka, màr tudtam hogy megmaradok
dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első napokban nemhogy enni, de még inni sem szabad! Halálos lehet. Csak infúziót adnak. kb. a 3. napon némi folyadék, utána keksz, majd üres krumpli és rizs. Ez nem játék, ne vigyetek semmit!
dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
dec. 27. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!