Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Virslisalátától hasmenés?

Virslisalátától hasmenés?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy el merjek-e indulni szilveszterezni, mert előfordul, hogy étkezés után megy a hasam, de nem vírus vagy fertőzés és jól vagyok utána. A salátában virsli volt, lilahagyma, tejföl, majonéz. Laktózérzékeny vagyok, de laktózmentes tejföllel készült. Más ételallergiáról nem tudok. Ahogy megettem rá fél óra múlva volt 3x nagy mennyiségű vizes székletem, enyhe alhasi görcsökkel. Tegnap késő este kólát ittam, amitől szintén előfordult már korábban hasmenés, de az már elég rég volt ahhoz szerintem, hogy most jöjjön ki. Pékárut ettem ma ezen kívül, meg szendvicset amiket rendszeresen eszek és nincs bajom tőlük.
dec. 31. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Van széntablettád?
dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A majonéz sem laktózmentes
dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, de nem írja a doboza, hogy tartalmazna laktózt, tejet vagy bàrmit, ha tuti van benne akkor tudnám, hogy az okozta és nem aggódnék, mert amikor még nem tudtam, hogy laktózérzékeny vagyok és nem kerültem akkor ugyanez volt, hogy étkezés után 1-2x híg széklet, émelygés és utána jobban is lettem. Most is jobban vagyok, csak mennénk a városba is és félek, hogy mégiscsak vírus és valahol rosszul leszek ahol nincs mosdó.
dec. 31. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális esetben a majonéz laktózmentes.


Egyébként nézesd meg a kazeint.

jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na sikerult megusznod??
jan. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem volt már utána semmi bajom hála istennek :)
jan. 3. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!