Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól székrekedésem, ha...

Lehet attól székrekedésem, ha minden nap csak szendvicset és péksütit eszek? N

Figyelt kérdés
Sokat dolgozok, és mikor haza érek, teljesen le vagyok fáradva ahhoz, hogy este még főzzek is. Így megoldom az étkeztetésemet azzal, hogy napi 3x szendvicset eszek, ebédre meg veszek péksütit a mellettünk lévő pékségben. Kollégám minden nap rendel ebédet éttermekből, de nekem az sokba lenne, plusz nem eszek olajba sültet.

jan. 29. 22:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom megenni se a gyümölcsöt, se a zöldséget, mert fáj tőlük a hasam, meg megy is :/
febr. 14. 21:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor ideje orvoshoz menned. Már tönkre ment az emésztésed, gratulálok.
febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindent nem ignorálhat csak úgy a szervezet és akkor ki kell találni alternatív gyógy-étrendet. Már bocsánat, de ehhez én is gratulálok! 12.-nek igaza van. Sürgősen orvos!
febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok riogatni... De mikor barátom dagi exével ez kezdett történni minden étel ignorálásával és letojta, fél év múlva áttétes rákokban halt meg. Más hitem van a rákkal, de még időben meg lehetett volna menteni és ez csak egy példa sok közül.
febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!