Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok? Vagy mi ez?

Anorexiás vagyok? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Csont és bőr vagyok annak ellenére, hogy mindent eszem amit viszonylag olcsón megkapok pl. kínainál veszek táblás csokit az 300ft/tábla, tészta akcióban, 50%-ban veszem a leértékelt kenyeret, -50% a lejáratos túrórudikat (ha találok.. a sparban szokott lenni) szóval mindent is fogyasztok, csak legyen olcsó.

Napi 1500 forintnál nem mehetek feljebb, kikészülök!


158cm és 41kg vagyok

Menstruációm van, mem hullik a hajam, a bőröm is oké, csak olyan vékony vagyok, főleg a karjaim mintha anorexiás lennék.


Mit csináljak most?


ápr. 2. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészségtelenül kevés kalóriát és tápanyagot viszel be a szervezetedbe.
ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Az stimmel hogy mentális baj de nem anorexia.
ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem se anorexia.Aki az az nem látja magát tisztán,hogy valóban hogy néz ki
ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Probald meg nezni a kaloriakat

1500ftbol 2000-2500kaloria is kijohet annak boven eleg ek kell lennie

ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem anorexiás vagy csak nem eszel normálisan.
ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerencsere semmi kozod nincs egy anorexiashoz, mivel egy anorexias ezt sosem latna onmagan hogy "csont es bor" lenne, meg amugy akkor sem ha ugyan ennyi centivel kb 30kg lenne. De amugy szerintem nem az alacsony kaloria bevitel miatt vagy vekony, mert ennyi kaloriabol el lehet erni napi 2000-2500 kalorianyi etelt, kulonosen azert mert hiaba baromi keves napi 1500 forintnyi etel, de a legolcsobb etelek altalaban kaloraidusak, szoval nem emiatt lehetsz vekony.De amugy szerintem meg egezseges sulyban vagy, nem vagy korosan vekony csak siman vekony vagy.
ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os vagyok es meg annyi h amugy ha elmondanad miert nem mehetsz feljebb napi 1500 forintal?Ha anyagi okok akkor megertem, de ha barmi mas akkor teljesen irrelevans az etellel ilyen mertekben sporolni, ugyhogy ha megteheted kolts tobbet.
ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!