Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » WC-zés után olyan mintha még...

WC-zés után olyan mintha még mindig nem ürült volna ki belőlem a széklet, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Olyan mintha még mindig valami nyomná belül a végbélnyílásom pedig nincs ott semmi. Szokott vérezni is. Aranyér évente kb 2x előjön 2-3 napra, ami kívül tapintható.


Korábban voltam vele gasztroenterológosnál, letapogatta belül, vastagbél tükrözés is volt 2 éve, de negatív lett.



ápr. 2. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ideje, hogy orvos lásson.
ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem évente 2-3x vagy aranyeres, hanem folyamatosan.


Az vérzik és az okoz ilyen kellemetlen érzést, igen.

ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami minden alkalommal előfordul WC-zés után az a rossz közérzet, mintha be lenne gyulladva a belem. Előfordult már hogy belázasodtam és reszkettem.
ápr. 5. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Az aranyér ugyan mindig ott van, de nem vérzik, fáj folyamatosan. Ettől kellemetlen érzést, nyomó érzést okozhat. Viszont 2 év nagy idő, az alatt sok minden változhat. Nem ártana egy újabb vizsgálat.
ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!