Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kell pótolnom ez esetben...

Kell pótolnom ez esetben vitaminokat, ásványi anyagokat?

Figyelt kérdés

Tegnap volt kis "buli", ittam Pálinkát, sört jócskánn'


Most annyira nem vagyok roszul, nem nagyon másnapos, de azért érzem, hogy nem a megfelelőbb vagyok,


Ha eszek pirítóst, tojást, almát, attól rendbejönnék szerintem,


De, azért vegyek be pl, C , B , D Vitaminokat?


Hogy gondoljam?



ápr. 11. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vitaminpótlás egy hosszútávon értelmezhető magatartás. Nem egyetlen napon múlik se pozitív, se negatív értelemben.
ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Alkohol vízhajtó és sok ásványi anyag is távozik emiatt, de ezek a vitaminok neked ezen nem segítenek főleg nem ennyi idő alatt. Sok folyadék, rendes ételek fogyasztása kell, ennyi, nem kell nagy ügyet csinálni belőle, 1-2 nap és rendben leszel.
ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
D-vitamint amúgy is minden nap pótolni érdemes, függetlenül a piálástól. Ha pedig a napokban visszaállsz a zöldségeket, gyümölcsöket, húsokat minden bizonnyal tartalmazó étkezésedre, akkor nem lesz probléma C-vitamin és B-vitamin terén.
ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
D-vitamin is csak akkor szükséges, ha van azzal kapcsolatos betegség és az illető soha nem jár sehová.
ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!