Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 146 cmhez 60 kg mennyire...

146 cmhez 60 kg mennyire normális?16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok,tudom,nem kell közölni

ápr. 15. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit soknak tűnik...
ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Elég sok
ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a magassággal valahol 40-55 kiló között lehet az ideális BMI. A 60 kiló tényleg egy picit soknak hangzik, de nem katasztrófia. Idejében tetted fel a kétkedő kérdést a testsúlyodat illetően.
ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3as köszi,kezdek edzeni de az a baj hogy hasizmom konkrétan nincs,valami jó erősítő gyakorlatot tudsz rá esetleg?
ápr. 15. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hasprés, lábemelés, harangozás.
ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A harangozás az mi?bocsi hülye vagyok ehhez
ápr. 15. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kicsit, hanem inkább nagyon soknak tűnik.
ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne kezd haspréssel és hasonlókkal, kérlek. Úgy sejtem nincs nagyon állóképességed.


Kezd kicsiben, különben a kudarc élmények miatt hamar fel fogod adni.


Sportolsz, sportoltál már bármit? Van, amit szeretsz? Például úszás, tánc stb. Csoportban szeretsz mozogni, vagy inkább egyedül? A szabadban szeretsz mozogni, vagy beltéren? Online videókra szeretnél sportolni, vagy személyesen eljárni valahova? Mekkora összeget szánnál rá havonta, vagy ajánljunk ingyenes torna videókat? Yotube-on rengeteg van.


A másik nagyon fontos az étkezés. Mit iszol, iszol sok cukrosat? A családodban ki főz, anyukád, vagy suliban eszel, vagy rendeltek, vagy ezek közül is-is?

ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úsztam,évekig,inkább egyedül,beltéren inkább,online videókra ,vagy appra lehetőleg ingyenesen.

Inni sok cukrosat iszom,egyébként viszont nem iszom sokat,anyukám főz,heti max.kétszer suliban eszem

ápr. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!