Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4. Milyen gyakran vásárolsz...

4. Milyen gyakran vásárolsz egészséges életmóddal kapcsolatos termékeket?

Figyelt kérdés
Piackutatást kell csinálnom ha van egy kis szabad időd légyszives válaszolj a kérdésemre. Lehet röviden, de ha hosszan válaszolsz annak is örülök. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és valaszol <3

ápr. 23. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit pl?

Tejet?

Minden nap iszik a fiam fél litert.

ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer vásárolok bármit.
ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint micsodát?



Gyümölcsöt, egészséges ételeket? Majdnem minden nap, max 3 naponta.



Étrend kiegészítőket? Ilyen pirulákat, porokat, gumicukrot? Ritkán, kb soha. C Vitamint veszek télre, meg ha beteg vagyok, de kb ennyi.

Egyébként nem tapasztalok sok különbséget ezektől.



Sportruházatot, sporteszközt? Évente 1-2x, vagy ha tönkremegy.



Napkrémet, szépítkezési termékeket? Ritkán, ha elfogy. Ügyelek rá, hogy ha lehet ne égjek le, nem akarok bőrrákot 40 évesen. Szépségápolásból szoktam venni natúrabb krémeket, de ha nem az, nem tragédia az se.



Sportolni el-el járok, de költeni annyira nem szoktam rá. Bár egy gym bérletet fontolgatok, de az se volt a karantén óta. Nem tudom megéri-e, sokat dolgozom.

ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mind a ca. 30 kérdéseddel telispammeled a kategóriát????
ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Mindenből igyekszem az egészségre jótékony hatással bíró termékeket vásárolni. Kerülöm a feldolgozott élelmiszereket, és főleg a kemikáliákat.
ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!