Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 10. Milyen újításokat szeretné...

10. Milyen újításokat szeretnél látni az egészséges életmódhoz kapcsolódó termékek piacán?

Figyelt kérdés
Piackutatást kell csinálnom ha van egy kis szabad időd légyszives válaszolj a kérdésemre. Lehet röviden, de ha hosszan válaszolsz annak is örülök. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és valaszol <3

ápr. 24. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly lobbitevékenységet a túlóra betiltásáért.
ápr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Telkes értékű, egészséges embertáp. Mert bár szeretek jókat enni, előfordul, hogy nincs kedvem vele foglalkozni.

Ilyenkor jól jönne valami olyan, amit berakok a mikróba és 2 perc alatt kész lenne, de mégsem fagyasztott pizza.

ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ételeket, étrendeket, amik sanyargatás és erőfeszítések nélkül segítenek az ideális egészséáges testsúlyt tartani. Ahol nem úgy érzed, hogy siétázol, sóhajtozol nagyokat amikor látod az embereket jóízűen enni, hanem te is a tested jelzéseinek megfelelően annyit eszel, amennyi jól esik, szó szerint, de nem kell örökké számolgatni, jojóeffektustól félni, az órát nézni, hogy mikor ehetek mikor nem.

Sőt a legigazibb az lenne, ha létezne olyan anyag, ami sejtszinten beépülne és nem engedne semmit sem felrakódni. Mert fasza ez a "raktározik" az szervezet dolog, de ha belebetegszik, beledöglik, akkor azért mégse olyan frankó.

ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam, mit lehetne válaszolni és arra jutottam, hogy inkább azt kellene feszegetni, hogy mit NEM szeretnék látni az egészségesnek nevezett termékek közül. Abból pedig rengeteg van és ez hatalmas probléma azoknak, akik reménykednek betegen a különféle csodaszerekben. Némelyik még nemhogy nem használ, hanem árt is.

Evészavaros emberek tömkelege akar gyorsan, hatékonyan lefogyni, a fejekben rengeteg a katyvasz a diéta fogalmáról. A mai napig azt remélik sokan, hogy majd a kávékapszulától a káposztaleves tablettától meg mindenféle szűzlánykönnyből szűrt szirupok, lámaszarkivonatot tartalmazó granulátumoktól lefogynak. A múltkor hátasd dobtam, hogy szájba kell fúlni egy adag édes ízű löttyöt és attól majd nem lesz éhes. Borzalmas mennyi buta, korlátolt ember hisz a kuruzslóknak.

Igen, nagyon sok termék van, ami valóban egészséges, használ, és szerintem elég van belőlük. De szerintem itt a pszichológiai hátteret kellene már erősíteni, az pedig gyeremkkorban kezdődik, a szülőktől.

A változatos étrend, a testmozgás, a sok folyadék bőven elég lenne a világnak, plusz egykét olyan termék, amik segítik a hiánybetegségekkel, allergiával élőket.

ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
A feldolgozatlan élelmiszerek propagandája.
ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!