Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez így milyen?:D ...

Szerintetek ez így milyen?:D 17/l 158/50kg

Figyelt kérdés

Reggeli: mogyorókrémes kenyér+tej

+egy 2 óra múlva 4db kis baconba tekert sajttal töltött virsli egy szelet kenyérrel


Ebéd: krumpli hagymásan+rizs+egy kacsa szárny (ez egy kisebb adagban tálalva)

délután: 3dl jegkasa, 2db tepertos pogácsa, egy normál citromos csavart fagyi (ez így 2-5ig)

vacsora: görög saláta+cickafark tea mézzel

(ezen kívül napközben víz)

Ez így kb hány kalória, meg milyen? Csak kíváncsiságból, nyáron tervezek picit javítani a dolgokon.:D



máj. 1. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
+9000 lépés
máj. 1. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miden nap kacsa? Az azért k*rva drága.


Meg nem unsz rá a tepertős pogácsára hamar?


Nem tudom, mi a cél, a magasság és testsúly nem indokol semmilyen beavatkozást, de azt látom, hogy egy rakás szemetet eszel, de hát mikor tegyen ilyet az ember, ha nem 17 évesen.

máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy átlagos napot írtam le kb miket eszek. Egyebkent az édességet szeretném csökkenteni, mivel szinte függő vagyok, és ha nem eszek napközben este lefekvés előtt jön rám, ami sokkal rosszabb minden szempontból. Plusz anélkül egész nap fáradt és nyűgös vagyok, konkretan létszükséggé nőtte ki magát. Ebből van elegem.
máj. 1. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Kalóriát számold ha fogyni szeretnél.

Ha az édességet szeretnéd csökkenteni, akkor ne drasztikusan egyik napról a másikra hirtelen, hanem fokozatosan egyre kevesebbet egyél.

máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát van, hogy 1-2 óra telik el az étkezések között, jól értem? Például reggeli után, meg a nasi délután.


Ez nem tesz jót a hasnyálmirigynek, inzulinnak, folyamatosan "dolgoztatod".


Dietetikusok azt tanácsolják, hogy minimum 3 óra teljen el a 2 étkezés között.

(Nem pedig 2 óra, egy kis fagyi, megint 2 óra, egy kis pogácsa, majd rá egy órára vacsi.)

máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyu, ez alsó hangon 2100 kalória.


Beírtam Kalória Bázisba, de mennyiségi adatok nélkül ez csak egy baromi nagy becslés. Lehet, hogy 2100 kalória, de lehet, hogy 2600.


Fehér kenyér, és mekkora szelet? Hány evőkanál mogyoróvaj? Hány dl tej? Mekkora pogácsa? Mennyi hagymás krumpli, rizs? Nem sorolom tovább, én kis mennyiségeket írtam a kalória számlálóba, mert gondolom nem 300 gr köteteket tolsz be.


Kis adagokkal számolva ennek a 2100 kalóriának ez lett az összetétele:


230 gr szénhidrát

75 gr zsír

55 gr fehérje


Az általános szükséglet a fentiekből 50% - 25% - 25%.

Neked a felsorolt mai ételekből kb. ez lett az arány: 64% - 21% - 15%.

Szénhidrátból faragni kéne, fehérjéből meg még kellene kicsit több arányában.


Mennyit sportolsz hetente, hány órát? És pontosan mit? Tesiórán kívül.

máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva sétán, és néha egy fél órás futáson kívül nem igazán sportolok. Egyszerűen nincs se kedvem se időm se energiám suli után. Egyébként ennél valamivel kevesebb édességet eszek egy nap átlagban.
máj. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!