Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a túlélő dolog igaz?

Ez a túlélő dolog igaz?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam hogy ha nem eszek sokáig akkor ugye lefogyok. És ha én azt mondom hogy jó így az alakom, mostantól eszek akkor eszek pl. egy zsömlét akkor a szervezetem egyből a zsírjoz rakja mivel megszokta hogy kevés a táplálék. Szóval ha éheztetem magam akkor utána csak 6 szor dagadtabb leszek?

máj. 2. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy ezer éves ökörség. Nem létezik túlélő/raktározó üzemmód.
máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amit írsz nem igaz ebben a formában a zsemlés példában.

De más okok miatt igaz hogy éheztetés után dagadtabb leszel

máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

"más okok miatt igaz hogy éheztetés után dagadtabb leszel"

Igen, méghozzá azért, mert tartós éheztetés után olyan falásrohamaid lesznek, hogy egységnyi idő alatt bezabálsz majd annyi kalóriát, ami miatt a dupláját hízod vissza annak, amit lefogytál.

máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm is ilyen szuper diétát vezet, de nem fogy hanem hízik.

Napi 1 étkezést enged meg magának... Amikor megeszik egy elefántot 2 perc alatt. Egyáltalán nem fogy tőle, hanem hízik. És lehet raktározási ösztön, de inkább az, hogy ilyenkor avval az egy évessel zabál az ember.


Ha fogyni szeretnél akkor inkább keress egy normális étrendet és mozogj rendszeresen. Esetleg beszélj egy dietetikussal.

máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha nem eszek majd nagyon sokat csak annyit amennyit egy normális embernek kell?
máj. 3. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Tartós koplaltatás után nem fogsz tudni normális kalóriabevitelre visszatérni. Ne koplaltasd magad. Ne legyél ostoba.
máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Miért nem? Nem akarok senkit piszkálni bocsi

És ha fokozatosan szokok vissza a normális evéshez?

máj. 3. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Fingod nem lesz akkor már a normalitásró és a fokozatosságról (most sincs). Miért akarod éheztetni magad? Miért akarod kontraproduktívan gyilkolni magad?
máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebbe nem halok bele. Most miért nincs fogalmam? Mármint tudom hogy mit eszik egy normális ember gondolom naponta háromszor vagy négyszer és nem zsíros meg káros kajákat nem?
máj. 3. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!
máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!