Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A glicerines kúp oldja a...

A glicerines kúp oldja a végbélben lévő székletet?

Figyelt kérdés

Tegnap délután voltam utoljára wc-n, akkor is nehezen jött ki, ma egyáltalán nem akar, fáj. Voltam ügyeleten (kollégista vagyok) mert nem tudtam mit kezdjek, nem volt nálam semmi.

Az orvos szó szerint pofánröhögött, írt fel ricinusolajat és eljüldött. Elmentem az ügyeletes gyógyszertárba, ahol azt mondták, hogy csak holnap lesz.

Szüleimmel beszéltem, egy ismerős hozott glicerines kúpot. Fog segíteni valamit? Nagyon fáj és minimálisan vérzett is az erőlködés. Rokonaim azt mondják, hogy nem fog fájni és könnyen kijön majd. Nem tudom mi mást tehetnék, valójában nagyon félek.


Tudnátok ezzel kapcsolatban segíteni kérlek



máj. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem oldja, de megkönnyíti, hogy meginduljon és kijöjjön.
máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen, felpuhítja és kb 1/2 óra múlva erős inger jön és kihozza a bent rekedt dolgokat, nekem mindig van itthon Glicerin kúpom ilyen esetre.
máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Székelés ingert okoz, és így könnyebben kijön, aki a végbélben van
máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ami xd
máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!