Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok elmenni nagy...

Miért nem tudok elmenni nagy wcre?

Figyelt kérdés

Sziasztok , az a helyzet hogy hétfőn voltam utoljára nagy wc-n. Normálisan étkezek, figyelek mindenre. Mai reggelim egy szelet vajas tk toast kenyér volt kávéval. Ebédre ettem baconbe göngyölt spárgát ( ebből jó sokat ettem kb 10 dbot) ehhez ettem koktél paradicsomot ( kb 7 db-ot), egy light mozarellát és egy nagyobb újhagymát. És ezt leöblítettem egy kávéval és egy sportszelettel. Aztán kb 4kor egy kiskanál lenmagot bevettem, elrágtam és leküldtem egyből fél litert. Ma eddig kb 1 litert ittam összesen, még felakarom hozni hogy legyen meg a 2l.

1500 kalória a napi bevitelem, és sétáltam ma 4 km-ert plusz most lesz egy 1 órás edzésem.

17/L



máj. 17. 16:28
 1/10 Mad Max2 ***** válasza:
63%

Hááát ha 4 napja nem szartál és közben rendesen ettél akkor muszály lesz mielőbb hashajtót bevenni, mert nagyon rosszul leszel nemsokára.


Orvoshoz se biztos hogy hülyeség ilyen esetben elmenni!

máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Rostosat egyél vagy levesféléket, annak be kellene indítani valamit a belekben. Ha mégsem akkor ahogy az egyes írja, nem ártana meglátogatni egy orvost. Mert hiába tudok, nem merek írni hashajtó módszereket, nem biztos, hogy jót teszel vele.
máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 qborka ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen edzést bírsz tisztességel napi 1500 kcal mellett csinálni.


Szerintem kevés a folyadék & rost beviteled. A csoki lehet hasfogó is,de fogalmam nincs, miből áll ma egy sportszelet.


Nem írtad,miket ettél ezen a héten.


Ma még igyál meg egy evőkanál olivaolajat, hátha kicsúszik reggel. 🙂

máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Napi 1500 kalória ÉS edzés... egészségedre.

Ha nekem 1500 kalórián kéne edzést tolni, a felénél elájulnék.


Amúgy nyilvánvalóan nem eszel eleget, azért nincs is mi kijöjjön. Reggelire egy szelet kenyér meg egy kv. Én másfél óra múlva éhen halnék ennyitől, pedig nem is sétálok meg edzek.

máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
Sürgősen nyomjál fel egy glicerines kúpot!
máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Update: ebéd után kb fél órával hasmenésem volt és minden távozott normális úton !!
máj. 18. 18:37
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát azóta nem tudok elmenni wc-re mióta ezt leírtam (máj.18.) nemtudom miért. Valaki tud valamit ami ezen segítene? Nagyon megköszönném.

Ma reggel egy sonkás piritóst ettem koktél parival + kave

Ebedre : keves durumteszta + sok parolt azsiai zoldseg keverek illetvr ehhez meg raktam egy konzerv tonhalat. Illetve ettem savanyukaposztat is plusz egy kis levet is ittam. Majd ittam egy kavet utana meg egy kiskanal szilva lekvar.

Az elobb pedig megittam egy pohar afonyalevet ( semmi hozzaadott cukor meg ilyen adalekanyagok).

Akkora hasam van h mindjárt szétdurranok, nemtudom mit csináljak de nagyon félek hogy raktározni fogok.

Tök örülök hogy sikerült fogynom 8 kilót, de nagyon félek hogy amit eddig megettem azt zsírként fogom raktározni. Annyira elegem van már, egész héten ezen jár az agyam, nemtudom mi történik. Legjobb az lenne ha hasmenésem lenne megint és kijönne minden.

máj. 23. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el belgyógyászatra ezzel.
máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne a belgyógyászatra,hanem lakatoshoz, akikinyitja a WC ajtót.
máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 microglia válasza:
Macrogol oldatot vegyél a gyógyszertárban, este idd meg, fogyassz mellé bő folyadékot. Nem hasmenést okoz, hanem megnöveli a széklet tömegét és ingert okoz. Érezhetsz mellette erősebb belmozgásokat, de az nem baj.
máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!