Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressztől folyamatosan...

Megkérdem kérdése:

Stressztől folyamatosan fogyok. Nem bírok meghízni még akkor sem, ha minden nap rendszeresen eszem.175 kg vagyok, most épp 49 kg. Januárig meg kell híznom, hogy adhassak vért. Csak a sport a megoldás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet h inkább vmi betegséged van. 175 centihez a 49 kilo baromi kevés. sztem ezmár túlment a "stresszes fogyás" határán
2010. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem már betegesen sovány lehetsz... ha nem tudsz meghízni fordulj orvoshoz!lehet , hogy nem csak a stressz a baj.
2010. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
endokrinológust keress fel
2010. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Szerintem evés után ne hánytasd magad és hízni fogsz!
2010. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok se bulimiás, sem anorexiás... azért mindennek van határa... csak "egyszerűen" stresszelek, ekcémás is leszek vizsga előtt... és ebből szeretnék valahogy kiszabadulni, és ilyen tippeket, ötleteket várok. Ha van valakinek értelmes hozzászólása, megköszönném :)
2011. jan. 3. 14:35
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám!Igaz én 166 cm vagyok és 52 kg,de mindig 60 körül mozogtam és elég látványosan lefogytam viszonylag kevés idő alatt.Az ekcémával is ugyan így vagyok, nekem segített a Sedatif, ami egy homeopátiás gyógyszer.Teljesen nem tüntette el, ha valami stressz ér előjönnek még,de már nem olyan csúnyák,meg a sanatopic termékeket ajánlom még nagyon!Amúgy én voltam kivizsgálásokon is mert nekem a pajzsmirigyem is alul működik,de elvileg minden rendben,az tény hogy nem szoktam sokat enni,de megpróbálok minél többször és annyit azért eszek hogy a súlyomat szintet tartsam és ezért nem tudom hogy én is miért fogyok.:S
2011. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!