Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondta valaki rám, hogy úgy...

Mondta valaki rám, hogy úgy nézek ki mint egy anorexiás. (az illető közel áll hozzám). De nem akkor anorexiás valaki ha csontsovány, mégis kövérnek látja magát?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok tényleg sovány, nem is vagyok magammal megelégedve, de nem panaszkodom mindig hogy milyen kövér vagyok... Meg kevesebbet eszek mostanában..De ennyit kívánok, plusz nem eszek édességet, régebben meg sokat ettem...Ez nem számít anorexiának,nem? (mert szerintem egyáltalán nem, csak ezzel megántott az az illető..gondoltam megkérdezem) 15/L
2010. dec. 23. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem azér mondta rád, mer olyan vékonynak lát mint egy anroexiás. igen az anorexia az amikor vékony de kövérnek látja magáz....de ugye az anorexiásak elég vékonyak, és valszeg ő is elég vékonynak lát táged,. ezért mondta rád.
2010. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok tényleg sovány"


Hány cm vagy és hány kg?

Az anorexiások vékonyak, de nem elégedettek magukkal. Azért nem is esznek, vagy fogyóznak.

2010. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
167 cm, 55 kg..régebben 63kg voltam (június környékén..)
2010. dec. 23. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

TE kövérnek érzed magad?

TE koplalsz, edzel, hogy vékonyabb legyél?


Ha nem a válaszod mindkettőre, akkor nyilván nem is vagy anorexiás. Én 173cm/48 kg vagyok, és nekem is egyfolytában ezt mondják. De mit csináljak, ha napi 3x eszek + nasi, semmit nem sportolok és ilyen marad az alakom? :D

2010. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!