Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fagyasztott tésztát, hussal...

Szakál Mónika kérdése:

Fagyasztott tésztát, hussal tehát pörköltet ettem és rá pár orára nagyöon rosszul lettem, hánytam és mára már semmi. Mi az oka? Lehetséges hogy az ételben volt valami nem odavalo?

Figyelt kérdés
Gyogyszer vagy bármi más idegen anyag lehetett az ételben?Mert hát ugye 2-3 orás hányás ,roszzullét járváyn,virus nincs?Ez lehet mérgezett étel?
2011. febr. 24. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű gyomorrontás volt az ok. Vagy gyorsan ettél, vagy túl forrón, vagy túl hidegen, vagy túl zsíros volt, vagy túl fűszeres.
2011. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Romlott volt a kaja.
2011. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keszetel vagy otthon keszitett? Nem volt furcsa ize?

Szerintem is romlott volt, ami eredhet a tarolasbol (tul melegen, tul sokaig hagytak), vagy az összetevök egyike volt romlott, amiböl keszült.

De minden lehetseges, viszont akarmi is volt, azt mar kihanytad, ha azota nincs mas hatasa.

Anyosom külön nekem csinalt halrudat hanytam ki ugyanigy, de az ize is kicsit furcsa volt, csak ugye akkor meg "illett" megenni. Azota ovatosabb vagyok, ha külön nekem csinalt es furcsa ize van... :)

2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudjak, hogy az egyszer lefagyasztott, majd felengedett etelt nem lehet ujra lefagyasztani, igy is megromolhat.

3.

2011. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kész étel volt csak le volt fagyasztva,ja és az a legdurvább az egészben hogy az anyám csinálta nekem..Nem kizárt hogy volt bennee valami ami esetleg nem odavalo...:(Köszönöm mindenki válaszát.
2011. febr. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!