Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék egészségesen,...

Hogyan hízhatnék egészségesen, "mekis" kaják nélkül?

Figyelt kérdés

189 magas vagyok 66 kg, 19 éves.

Elég szar érzés amikor csak azt kapom az emberektől hogy "mi van nem eszel, olyan sovány vagy, hízzál már".

Amúgy akármilyen fura, nagy evő vagyok.Amióta az eszemet tudom mindig mindent megettem, nagy adagokat, rengeteg édességet, szinte faltam ami elém került :) 5 éve versenyszerűen úszok, kondizok.

És nem látszik rajtam szinte semmi. Irigykedve nézem kortársaimat akik 75-80-90 kilók, én meg... :(


2009. febr. 19. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése is, hogy ki mennyire hízik mitől, van aki salátákon él és mégis víziló, és van aki zabál össze-vissza, és meg sem látszik rajta. Érdemes lenne szerintem orvoshoz is elmenni, mert a 66 tényleg nagyon kevés. Lehet hogy semmi bajod nincs, de lehet, hogy komolyabb a baj, de remélhetőleg semmi komoly. A hízásra pedig sok mozgás, rendszeres étkezés, stb. De ugyebár ezek meg megvannak....
2009. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki nincs e felszívódási zavarod. Az lehet a gond.
2009. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, én is ezzel küzdök, 163cm és 45 kg szülés után is!!! 25éves vok, és semmi bajt nem találtak teljes kivizsgálás mert fogytam 15kgot 53ról és aztán visszajött 7-8 de okot nem találtak, azt mondták lelki. na kösz ezzel mit kezdjek. én is küzdök, eszem rendesen de semmi.. kitartás
2009. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!