Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra? Hízni szeretnék,...

Hízókúra? Hízni szeretnék, mert nem vagyok megelégedve magammal, nem érzem magam így jól! 19 éves vagyok,168 cm, és 46 kg. tudtok ajánlani egy étrendet? (mint a fogyókúrában a 90 napos diéta stb. )

Figyelt kérdés
fontos lenne, hogy követni tudjam nap mint nap :)
2011. márc. 21. 04:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi étrendedet javaslom, azzal a kiegészítéssel, hogy mindenhez (főzelékekhez, még levesekhez is) egyél egy-két szelet kenyeret. Ettől jól meg fogsz hízni.
2011. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindenhez eszek kenyeret,és minden nap eszek húst:167cm és 48kg vagyok 1dkg se hízók....30/L!
2011. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyagcsere problémád lehet. A háziorvostól kérj tanácsot, hova érdemes fordulnod ezzel.
2011. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a Béres csepptől híztam 12 kg !:) Sovány voltam én is, csinált a dokim mindenféle vizsgálatot, semmi eü-i problémát nem talált hála égnek !

Elkezdtem szedni a Béres cseppet, nem változtattam semmit az étrendemen, csupán annyit, hogy egy nap 5ször , 6szor ettem , mert állandóan éhes voltam :)

Azért nem árt, ha mozogsz is mellé, itt a tavasz, séta, biciklizés stb...

2011. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a fogamzásgátló és a menzakaja bejött!
2011. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 éve szedek fogamzásgátlót, nem híztam tőle, sőt fogytam azóta (nem mondom, hogy attól..)

mindennap eszek finom házi főtt kaját, attól sem :D


de nem anyagcsere zavar hálistennek :) voltam orvosnál..

ez stressz csak. a hajam is hullik .. amíg magamba nem rendezek le pár dolgot, addig nehéz lesz híznom :(

2011. márc. 28. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:

12:13 vagyok :)

van benne igazság , amit írsz, sőt .... ,soha nem voltam egy husis alkat, de elég sovány voltam gyerekként is . Azért hála és cicim az volt és van is, ebből a szempontból szerencsés vagyok ! A stessz, az tényleg kihatással van minden téren az életedre, úgyhogy azt előbb tedd tisztába és utána menni fog ! Nekem egy pasi miatt volt 4 évig ilyen az életem, és amíg benne voltam észre sem vettem ...., már 2 éve más kapcsolatban vagyok és a mostani párom mellett az első négy hónapban híztam, mert nyugodt életem van és mondjuk nekem a Béres csepp segített, mert állandóan éhes voltam, és így naponta ettem 5-6 szor :D

Kitartás és ne add fel !

2011. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

De szerencsés vagy, hogy ennyi kg vagy!

Ne akarj hízni!!!

Én is azt akartam, egész nap zabáltam,

és most 13 éves, 157 cm, 72 kg vagyok.

Nem tudok leállni az evéssel, és csak egyfolytában hízok.

Ha meg nem akarsz arra az útra térni amelyikre én, hogy csak zabálsz, és zabálsz,

akkor szedj "b" vitaminokat.

2011. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!