Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan tömegnövelőt amitől...

Bonanza kérdése:

Van olyan tömegnövelőt amitől hízhatok 100%-osan?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék izmosodni és hízni is.17 éves fiú vagyok. Amikor tudok járok edzeni, és odafigyelek az étrendre.45 kg vagyok már mióta az eszemet tudom. Az tény, hogy tömegnövelkőktől és hasonlóktól LEHET hízni, és izmosodni, folyamatosan edzés melett..Tudjátok a szokásos szöveg... Tapasztalatok? Kérlek Segítsetek!
2011. márc. 27. 20:34
 1/4 krameri ***** válasza:

17 évesen ne koxolj!

Ilyen korban többet árt a tömegnövelő mint segít. Viszont 45 kg tényleg ijesztő. Egyél gyakran táplálót, legalább 1-2 óránként, és ne nasit, az csak az étvágyat veszi el, nem táplál, attól nem hízol.

És szerintem menj orvoshoz, ez abnormális, 17 évesen 45 kiló!

2011. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakor ***** válasza:
Senki sem beszélt koxról, táplálékkiegészítőkről esett szó, amit normális mennyiségben szedve semmi baja sem lesz. Egyél több szénhidrátot, de kikérheted a teremben a szmélyi edző véleményét is. Ha nem viszolyogsz tőle nézz be az orvoshoz, hátha tud valamit, esetleg vérvétel elárulna valamit.
2011. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére, semmi baj nincs, egyszerűen alkati dolog, az egész család ilyen vékony alkat. Sok kivizsgáláson estem át, és hálisten semmi baj nincs.

2011. márc. 31. 18:14
 4/4 anonim válasza:
Volumass 35pro-tol semmi bajod nem lehet a növekedésen kivül, továbbá a jumbo se fog ártani
2011. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!