Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem bírom megállni,...

Miért nem bírom megállni, hogy ne egyek? Eddig kibírtam most miért nem?

Figyelt kérdés
Gyógyszert kell szednem az arcomra! Ennek a gyógyszernek az a mellékhatása, hogy nagyon nagy étvágyat csinál! Egyszerűen kibírhatatlan! 1-2 napig bírom, hogy ne zabáljak de utána kész nem bírom tovább! Rengeteg mennyiségű kaját vagyok képes magamba tömni! Már 5 kg feljött azóta! Teljesen kétségbe vagyok esve! Próbáltam a zöldségeket a sok folyadék fogyasztást stb.. de semmi nem segített! Mit csináljak?!! Hagyjam abba a gyógyszert?
2009. márc. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló problémákkal küzdök, de más okból. Olvastam valahol hogy a közös fogyókura segíthet. Nem lenne kedved együtt fogyózni?? Mondjuk holnap HÉTFŐTŐL! Beszámolnánk egymásnak, jól lecsesznénk egymást:),segítenénk tanácsokkal. Írj nekem ha igen és akkor megbeszéljük.
2009. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél szemét kajákat. Színhúsok, feldolgozás nélküli köretek, sok zöldség. Ha nem eszel hízlaló kajákat nem tudsz hízni se. Ha éhes vagy egyél, de azt nézd,h mit esszel. Én pl "nagy" mennyiségű kajákkal fogyokúrázok.

(1kg csirkemell, 0,5kg rizs, 200g tonhal, 20db tojás, 200g sajt) És mérsékelten fogyok. Csak arra figyelek,h mit eszek. Ha megáll a fogyás akkor pedig egyes makronutriensek arányát változtatom az étkezésemben.

A fogyás kulcsa nem a mennyiség hanem a minőség. Ha nem eszel tényleg a mérleg kevesebbet mutat. De mérleg a súlyodat mutatja ami nem az alakodtól függ.

2009. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a gyógyszertől magasabb lett a gyomorsavad,és azért vagy állandóan éhes. Próbálj valamilyen karbonáttartalmú ásványvizet inni, pl:Aqua Mathias-t, vagy kálciumos pezsgőtablettát, az is megköti a gyomorsavat.
2009. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a válaszokat!


Az első válaszolónak szeretném mondani, hogy nagyon jó ötletnek tartom! Köszönöm a felajánlást!:)

2009. márc. 9. 15:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bírok neked privátba írni! :( De még próbálkozok!!
2009. márc. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!