Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha egy ember evés után...

Hogyha egy ember evés után meghánytatja magát, tényleg nem fog hízni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kijön belőle az étel, nem tud felszívódni , megemésztődni, lerakódni.
2009. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
De valamennyinek muszáj felszívódni, különben 'meghalsz'. Amugy meg amint abbahagyod, akkor szeded csak fel igazán a kilókat, szerintem. Mellesleg pedig sokkal nagyobb kárt okozol ezzel magadnak, mintha csak szimplán picit dundibb maradsz.
2009. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Elég nagy h....ségnek tartom.

Hízni nem fogsz,de bulemiás leszel.Hozzászoksz a hánya´shoz,és mikor már nem is akarod sem tudod majd abbagyni.(ha csak a családodból valaki nem veszi eszre és észhez te´rít egy jó jobbossal balossal)Kórázba krülsz kb.30kg osan ahol vagy tudnak rajtad segíteni,vagy meghalsz,mert a szervezetedet teljesen tönkre tetted.Boccs,hogy ilyen drasztikusan leírom,de ez az igazság.Sajnos sokan csinálják.INKÁBB EGYÉL KEVESEBBET ÉS IGYÁL SOK VIZET!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ènzerencsér idejében abbahagytam,bár nehéz volt...Ne kezdj bele ilyenbe kérlek!!!!

2009. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14.23-as vagyok.

Ezt nezd meg......

http://www.youtube.com/watch?v=ZQFjIaGQhm4

[link]

2009. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
épp ezért halnak bele, illetve lesznek bajaik..
2009. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hmm reálisnak hangzik, de számomra érdekes, hogy én hánytatósakból még csak dagadttal találkoztam.
2009. szept. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!