Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Adnátok tippeket hízásra?

Adnátok tippeket hízásra?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony lány vagyok sok mindent kiprobáltam de semmi
2011. máj. 12. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sport és Béres csepp.
2011. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled! Lány koromban én is nagyon sovány voltam. Az égvilágon semmilyen módszer nem jött be.

Azóta szültem 2 gyereket, és lassan túlsúlyos vagyok.

Visszagondolva szerintem a kóros soványságom a lelki, érzelmi problémákra vezethető vissza.

Szerintem a legfontosabb hogy eltudd magad fogadni olyannak amilyen vagy! Nagyon fontos a pozitív önértékelés, hogy jól érezd magad a környezetedben.

Kitartás! :-)

2011. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én is nagyon vékony vagyok, olyan már mintha anorexiás lennék. Ilyen az alkatod nem tehetsz róla! Engem is zavar, főleg amikor beszólogatnak és ezzel még emlékeztetnek is rá. Én is sportoltam, de most abba kellett hagynom, így kicsit felszedtem, de nem látványosan :D
2011. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel küzdök. Megoldásom nekem sincs. Egy valamit azonban nagyon jól tudok. Semmiképpen nem szeretnék egészségtelen dolgok következtében hízni. Pl, hogy tele tömöm magam mindenféle cukros dologgal. Nem gondolom, hogy az lenne a m,egoldás, hogy fekszek éjt nappallá téve miközben csokit és chipset zabálok bőszen. Megeszem ha kívánom, de nem ezzel akarom elérni a célom.


Igaza van az egyik válaszolónak az önmagad elfogadása a lehető legjobb kezdés.

2011. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a problémám, pedig már 25 éves vagyok (még nem szültem). De ismerek olyat is, aki szülés után sem szedett fel semmit :(
2011. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ird már le mit ettél az elmúlt 3 nap (de mindent)



én is szenvedtem ezzel sokat,1-2 kilónál több nem ment fel (172 centi 48-50kiló voltam)

De igy utolag visszagondolva nem is ettem annyit amennyitől hiznom kellett volna (fogyokurázoknak az akkori adag is sok,de aki hizni akar az kevés)


aztán összeköltöztem párommal,és melóhelyet váltottam,ahol közös ebéd volt.Párom minden este igényelte a főtt meleg kaját,melóhelyen is nem akartam csak én nem főttet enni.Igy napi 2x főtt kaja,és rászoktam a normálsi reggelizésre.Meg a cukrozott teára.És az esti nasira.

kerek 60 kiló vagyok,teljes ruhatárcsere,de végre jól érzem magam a bőrömben


Az első pár hét rossz volt,nem kivántam,nem fért belém annyi,igy rengeteget ittam (gyümilé,tea),hogy táguljon a gyomrom.Most már nem gond megenni egy nagy tányér akármit.

24/N

2011. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is 25 éves vagyok,172cm 49-50kg,engem annyira nem is zavarna csak azt hiszik anorexiás vagyok,ami nagyon tud fájni.Naponta sok kenyeret eszek szalonnával-kalbászal,meg főtkaja-ebéd.Vacsorára zyíros ennivalókat eszek direkt hogy ragadjon rám valami,de semmi,max.a hasam lesz nagyobb.De koszi,hogy írtatok jol esik hogy nemvagyok egyedül ezzel a gondal :)
2011. máj. 12. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

kis butusok... örüljetek, h semmi zsír nincs rajtatok, ilyenkor érdemes lelátogatni a konditerembe, és 10-12 ismétlések között gyakorlatokat végezni, emellett sok fehérjét és szénhidrátot bevinni.


így lesz igaz egészséges és szép, sportos alaktotok, amiért mindenki megveszik ;)

2011. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

11:54 vagyok

én nem veszek meg a sportos alkatért...

én tök jól érzem magam most kicsit "kigömbölyödve"


kérdező:

nem kell a zsiros kaja...tápláló legyen,ne zsiros... a zsir nem jó az emésztésnek,ellenkezőjét éred el vele

(kalória nem =zsir)

2011. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!