Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 23 óra-éjfél körül mindíg...

23 óra-éjfél körül mindíg rettentően megéhezem, ez normális?

Figyelt kérdés

Este 6-7 körül szoktunk vacsorázni. Nem eszünk túl zsíros/nehéz kajákat (sok zöldség-gyümölcs stb), napközben is gyakran/keveset eszem (sose annyit hogy dugig legyek, hanem csak annyit, hogy mindigazt érzem, még férne de csak az íze miatt szednék és azt már nem szoktam).

Ha vacsorára többet ennék és megpróbálnék úgy istenigazából jóllakni, akkor kivédhető lenne ez az éjfél körüli éhségroham?

Nagyon zavar, ha ébren vagyok még rosszabb, de álmpmból is képes felkelteni az éhségérzet .-( Eddig nem ettem, csak ittam helyette egy nagy pohár vizet - de lehet hogy mégis ennem kéne?

Nem "szokna" rá a szervezet? Így is van rajtam 3-5 kg felesleg, nem akarok elhízni... :S


2011. jún. 12. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
normális végül is csak rendszertelen és kissé egészségtelen de én is szoktam hajnal 1-2 kor is enni szóval na
2011. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát van az a híres módszer, amie a háklis nőcik a fogyi rovatban esküsznek és meg nem lehet őket győzni, hogy nem tökéletes: 6 után nincs kaja.

Na ez nagyszerű, csak azt elfelejtik, hogy ez akkor jó, ha 10kor már alszol. Ha később fekszel, add hozá nyugodtan azt az időt, mert különben nem csoda, ha megéhezel. :D Én is majd éhen veszek, ha korán vacsizunk. O_o""

Szóval ne egyél túl sokat, csak kicsit később szerintem, akkor nem éhesen fekszel le. Ettől még nem fogsz elhízni se, 4 óra alatt simán megemészted, egyéb esetben meg éhezik a szervezet fél napot akár (ha későn kelsz. :D)

2011. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem számold ki a kajád kalóriatartalmát és rájössz, hogy miért vagy éhes...sokkal kevesebbet eszel, mint amire szükséged lenne
2011. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én us minden éjjel arra ébredek,hogy majd éhen halok,hiába vacsizom előtte :(
2017. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!