Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez bulimia lenne, mert nemtudom?

Ez bulimia lenne, mert nemtudom?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem diétázni ,s tegnap kétszer is nagyon éhes lettem, mindent megettem amit tudtam ,aztán hányingerem lett és ,ugygondoltam ugyis mindegy s hánytattam magam. Biztos h ez bulimia ,vagy csak tul sokat ettem a diéta után ?
2011. júl. 1. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez kezdődő étkezési zavar, még most keress fel egy orvost és beszélgess erről vele!
2011. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megállapítani, de úgy gondolom, igen, kezdődő bulimia. Keress fel szakit, mielőbb nagyobb baj lesz belőle.
2011. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a túlzott ételmennyiség megterhelte a gyomrod, s e miatt lett hányingered.Talán hánytatni nem kellene magad, mert az előbb-utóbb vezethet bulimiához is.
2011. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bulimia-e, de semmiképpen nem jó, már csak azért se, mert a falási rohamok rossz "diétára" utalnak. Ha úgy eszel, ahogy az jó és egészséges, nincsenek ilyen falási kényszereid, ergo nem keveredsz hánytató szituációkba sem.
2011. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem bulimia, de az is lehetne belőle.

Az akkor van, ha teszem azt tartótosan fennáll ezaz éhezős-bezabálós-kihányos állapot!

Hetek-hónapok óta mondjuk, nem 2-3 nap...

Ne aggódj:)De diétázz okosabban, ne éheztetsd magd, mert akkor megint rádtör a mindenösszeehetnék, és megint ez lesz a vége..

Csak okosan:)

2011. júl. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!