Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra! Minden nap, ha nem...

Hízókúra! Minden nap, ha nem is vagyok éhes, egy ilyet készítek, de fontos nekem az egészséges táplálkozás! Ez megfelel?

Figyelt kérdés

2,5 dl tej, egy tojás fehérje, 2 kávéskanál fahéj, 6-7 kávéskanál zabpehely, és ezeket összeturmixolom.


Illetve: nagyon sok gabonafélét eszem, rozskenyeret, zabpelyhet (akár magába, vagy kásaként), puffasztott tönkölybúzát magába, tejtermékekben, búzakorpát.

Ezek milyen hatással vannak a szervezetre, ha túl sokat viszek be belőlük?


18/l


2011. júl. 20. 15:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

A csalánteát méregtelenítésre mindenképp érdemes használni. Hatásos veserendellenességek esetén, ekcémár (ami általában belső eredetű), kiváló vértisztító és vérképző, kedvező a hasnyálmirigynek, csökkenti a vércukorszintet, jó húgyuti gyulladásra, serkenti az anyagcserét, energikusabbá teszi a szervezetet, kiváló hurutos megbetegedésekre, fekélyekre, magas a vastartalma (ez nekem külön jó hír), allergia ellen is hatásos, epebántalmakra is jó, hajhullásra is eredményesen alkalmazható, érszükület esetén is segít, ideggyulladásra, lumbágóra és még sorolhatnám.



Nem tudok róla, de szerintem mindenképp hasznos, nekem az arcbőröm is kitisztult tőle (bár nem mondható problémásnak), és mióta iszom a csalánteámat, nekem helyreállt az emésztésem, régen mindig rendszertelen volt, most naponta járok és szinte időre tudom hogy mikor megyek wc-re :)

2011. júl. 20. 16:16
 22/28 Smartguy86 ***** válasza:
16:14 - akkor neked is ajánlom olvasásra a tojásos cikket, amit linkeltem!
2011. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meddig eljutottunk a gabonáktól :) De nem baj, kaptam hasznos válaszokat is. :)
2011. júl. 20. 16:17
 24/28 Smartguy86 ***** válasza:
Köszönöm az eligazítást! Sok sikert kívánok neked a kiegyensúlyozott életvitelhez! :) Sejtem, hogy az életed többi területén is ilyen igényes és ügyes vagy.
2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Remélem sikerülni fog elérni a célt, hajrá!
2011. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én köszönöm a válaszokat, új információkat osztottál meg velem, meg látom, van még mit tanulnom az egészséges táplálkozásról, de az csak jó, ha minding tanulok újat és újat. :) Én is kívánok neked sok sikert, és mindenkinek aki hasonlóan szeretne élni!
2011. júl. 20. 16:23
 27/28 anonim ***** válasza:
jézusom ,nagyon sovány vagy...és ennél lentebbről indultál? :-o anorexia vagy más volt a háttérben?
2011. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem voltam anorexiás, csak úgy néztem ki, de nem féltem az elhízástól, nem azért nem ettem, volt egy nagyon stresszes időszakom, keveset ettem, s mellette még sportoltam is, nagyon durván túlhajszoltam magam, hát a sportban kerestem a nyugalmat, de szerencsére kijöttem belőle, helyrejött minden :)
2011. júl. 20. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!