Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Léböjt kúra 17 évesen?

Léböjt kúra 17 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a léböjt kúrát 7 napig, de van ahol azt olvastam tizenévesen ez nem egészséges. A súlyom normális 53 kg, 168 cm, nem fogyni szeretnék, hanem méregteleníteni. Mellette jógával, futással kondícióban tartani magam. Mit gondoltok, bajom lesz tőle?
2011. aug. 19. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem, és szerintem csak úgy nem is menne...arra készíteni kell a szervezetet.

először szerintem úgy csináld, hogy jelölj ki egy napot egy héten, amikor csak folyadékot iszol. már ez is nagy segítség a szervezetednek, ennyi idősen szerintem ennyi méregtelenítés elég is. lehetőleg olyan napot jelölj ki szerintem, amikor nincs nagyobb fizikai megterhelés, nehogy pl elájulj tesi órán :D

2011. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez nemhogy tizenévesen, hanem felnőttkorban sem egészséges. Ez nem méregtelenít, hanem baromira mef*sat (bocs a szakkifejezésért), szóval lehet, hogy tényleg kitisztítja a beleidet, de legyengít, akárcsak egy hányós-fosós vírus...
2011. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14 vagyok es tegnap kezdtem.igazabol nem erzek olyat hogy gyengebb lennek vagyel akarok ajulnibes hasmenesem sincs csak eleg ehes vagyok.
2014. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!