Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Update szerint táplálkozni?

Update szerint táplálkozni?

Figyelt kérdés
Kérem olyanok írjanak akik az update szerint élnek, táplálkoznak! Javult e a közérzetük, nincs e negatív tapasztalatuk? Nem az ára érdekel, azzal tisztában vagyok, nekem bőven megér ennyit,inkább az áérdekel, hogy érdemes e belevágni. Köszönöm.
2011. aug. 29. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
az update = hülyeség.
2011. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mit ettél az update termékek közül? fejtsd ki bővebben és pontosabban. Kisegítős válaszok nem segítenek.

köszi.

2011. aug. 29. 14:29
 3/7 anonim válasza:
Nekem a könyv is megvan,de szerintem tényleg hülyeség.Nagyon régen csináltam és minden fajta ételt kipróbáltam amit árusít Norbi.Sztem sokkal jobb ha követsz egy egészséges életmódot.Szedj le egyet netről.De a lényeg hogy sok zöldség és sovány hús/hal.Gyümölcsök és tejtermék mértékkel és nagyon kevés gabonaféle.Sok mozgás!Jobban fogod magad érezni!
2011. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, már évek óta eszerint élek, és nem voltak negatív tapasztalataim. Fogytam 10 kilót is. Update termékeket csak nagyon ritkán fogyasztok; a családban az a vélemény, hogy az a termék, amire Norbi egyes kódot írt, az valójában kettes.
2011. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én sem tervezem, hogy megveszem, norbi összes termékét, csak a master-mixet és pudingot szoktam. Mivel még az első könyvének megjelenésekor nem voltak termékei, csak a rendszer, és az is hatékony volt, én is aszerint szeretnék étkezni. Nincs súlytöbbletem, csak rossz a közérzetem és meg kellene reformálni a táplálkozásomat, mert a gyomrom sem az igazi. Futni is járok, nem is tudom mi lenne, ha nem járnék.:S

Csak ezt találtam a neten és ez tűnt szimpatikusnak (mármint az elv) mert én nem ételeket akarok magamtól megvonni (isten ments hogy fogyjak), hanem egészségesebb, energikusabb akarok lenni.:)

2011. aug. 31. 08:56
 6/7 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolóhoz egy kérdés: kérlek fejtsd ki bővebben, hogy miért gondolja azt a családod, hogy amire norbi 1-es kódot írt az 2-es? De ne az úgy gondolom kezdetűt írd le, hanem amiket te és a családod tudományos tényekkel támasztottatok alá. És ezt most teljesen komolyan kérdezem, minden iróniától mentesen.
2011. aug. 31. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudományos magyarázatot nem adnak, még a rendszeren belüli magyarázatot sem adnak. Csak annyi, hogy nem tudják elképzelni, hogy hogy lehet a puding vagy a szaloncukor 1-es kódú. Az összetevők szerint nincs, amitől nem lenne az.
2011. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!