Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatással van a szerveze...

Milyen hatással van a szervezetre a Big Mac menü?

Figyelt kérdés

Rendes válaszokat szeretnék kérni,tényleg olyan írjon aki írt hozzá, a fikázó válaszokból nem kérek köszönöm :)

Az uncsi tesók 180 centi magas és 84 kiló azt játssza,hogy egy nap 1x eszik.

Van amikor az az egy egy Big Mac menü a McDonaldsból,ami egy nagy sültkrumpli,egy bigmac meg egy nagy kóla. Az lenne a kérdésem,hogy ettől hízik nagyon? vagy nagyon leépíti a szervezetét? esetleg mit javasoljak neki? gyorsan akar lefogyni,de szerintem még csak nem is túlsúlyos.


2011. szept. 7. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Ez nagyon sok zsir es nagyon sok cukor. Nem a jo fajta zsir es nem a jo fajta szenhidrat. Ha hizni nem is fog, ha tenyleg csak egyszer eszik, de ha ilyen dietat tart sulyos hianybetegsegekkel es vercukorproblemakkal kell szamolnia, ha hosszu tavon nem valtoztat az etrendjen.

Bar fogyni sem fog, ez a menu cirka 2500 kaloria, ha nem dietas a kola, szoval sehogy sem jo ez, fogyni esszel kell.

2011. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kút ***** válasza:
95%

Nem, is tudtam hogy ennyi kalóriát tartalmaz egy Big mac. Nem túlzás az a 2500?

Arra is gondolj hogy az a hús honnan származik vagy hányszor cserélik az olajat.

2011. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Big mac menu, "csak" a szendvics 1200-1300 kaloria, mint egy 3 fogasos ebed.
2011. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kút ***** válasza:
95%
mert miből készül a szendvics? kérlek fejtsd ki ezt bővebben mert ez kalóriasűrűség szempontjából a mandulát simán kenterbe veri pedig az már vmi.
2011. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh, hat jol utanna kerestem nektek, nem csak a Super Size Me emlekeimbol meritettem, szoval kijavitanam magam, az egesz menu 1300 kaloria, "csak" a burger:


[link]


Ahogy latjatok a kaloria fele zsir :S Hiaba finom, mintha egy picit szivenszurnad magad vele. Nem azt mondom, hogy havonta egyszer ne egyen, aki imadja, na de big mac menu dietat tartani! Lassu ongyilkossag!

2011. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kút ***** válasza:
Arra ez egy alkalomra kár megvenni mert utána egész hónapban csak sóvárogni fogsz utána és várod hogy mikor jön el az 1 hónap. A mcdonalds éttermek maximum csöveseknek való ha beakarnak menni télen melegedni:D
2011. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Serving size 1 sandwich 7.6 oz (215 g)

Energy 550 kcal (2,300 kJ)

Én akárhogy is nézem az 550 kcalt nem tudom hogy hoztad össze az 1300-al bár tény, hogy nem épp egészséges. Sokkal jobban, és könnyebben tudna fogyni, ha 3-4 óránként enne zöldségeket és sült húst. Elég hülye (már bocs) hogy ilyen marhaságokat talál ki, az egy dolog, hogy egyszer eszik de az hogy ráadásul ilyet az már kész....még szavakat se találok rá

2013. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
562 kalória van a big mac dobozára írva. Méghogy 2500 :D Kb. úgy nézne ki pesten minden második ember mint amerikában
2015. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!