Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fehérje (Whey Protein)...

A fehérje (Whey Protein) szteroidnak számít?

Figyelt kérdés
Lehet valami káros hatása?
2011. szept. 12. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Lehet káros hatása, de hogy szteroidnak számít... nem tudom honnan vetted. A szteroid az szteroid, semmi köze a fehérjéhez.
2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, és a szteroidnak milyen hatásai vannak? Kaptam havertól fehérjét, össze van csomósodva.... Jó még vajon? Nem romlott? Fogyasztható?
2011. szept. 12. 17:48
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Össze csomósodni nedvességtől szokott, de ami számít, az a szavatossági idő, de ez esetben nagyon komolyan. Bizonytalan lejárati idejűt semmiképp se fogyassz.
2011. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
kösz a választ, és ha le van járva és úgy eszem meg akkor mi lehet tőle a bajom? kösz a választ
2011. szept. 12. 20:39
 6/25 anonim ***** válasza:
19%

fosni fogsz...

Én nem ennék iylenkete tiszta szmeét.

2011. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Nem találtam olyan oldalt, ahol szűkítettebb választ kaphatsz, illetve csak olyat ahol annyit írnak, hogy ne fogyasszunk ilyet, és kész.

2011. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. szept. 13. 18:27
 9/25 Rheeza ***** válasza:
54%

úr isten.. ismételten.. először is. nem azért mondom de én már ettem 1 éves lejáratú fehérjét és SEMMI bajom nem volt tőle, max. tényleg annyid lehet hogy hasmenés.

másodszor.. Mi a vér lenne káros benne ? jaj mert írták egy hulladék oldalon ami egy szinten van a nők lapjával meg a hasonló szemét oldalakkal ? El tudnád magyarázni hogy mitől káros ? a biológiai hatásmechanizmus érdekelne ! GONDOLOM NEM , ki hitte volna... fehérje az fehérje.. ennyi erővel ne egyél SEMMILYEN húst mert káros , jah és tojást, meg túrót sem, sőt, még szóját sem mert káros. GRATULÁLOK az idiótáknak megint csak.

2011. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Káros...? Azért kicsit elhamarkodott az mondani rá, hogy nem az. Természetesen az élethez szükséges alapvető tápanyag, de ugyanaz érvényes rá, mint bármi másra a világon: a túlzott bevitel káros. Akár maradandó következményekkel.

Arról nem beszélve, hogy a szintetikus cuccok (már pedig ez az) semmiképpen sem tartoznak az egészséges dolgok táborába. Akár gyógyszerről vagy vitaminról, akár egy sima fehérjeporról legyen is szó.

Nem lett következménye? Na bumm. Megbánni nem akkor szokás mikor éppen használjuk, hanem amikor évek múlva beüt a következmény.

Mindenesetre nem gondolnám, hogy most ettől bármi bajod is lesz. Csak ésszel bánj vele.

2011. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!